LNK ir „Lietuvos rytas“ domisi medžiotojais

Šiandien nuo pat ryto Anykščių rajono savivaldybėje – karšta. Debeikių medžiotojų ir Þemės, miškų savininkų rietenos transliuojamos nacionaliniu lygiu.
Debeikių medžiotojus kaip labiausiai suinteresuotais dėl „Range Rover" skandalo tiesiogiai kaltina net Ramūnas Karbauskis. Būtent todėl su dar didesne energija „valstiečiai“ imasi spręsti užsisenėjusius nesutarimus, tačiau aiškėja, jog ir jiems gali nepavykti.
Į tris stovyklas susiskirstę garbūs ponai šiandien taip pat  vieni kitų nesiklausė ir negirdėjo, o tik žėrė priekaištus.
Telefonu pašnekintas Debeikių seniūnas Alvydas Simonavičius sako, jog dėl nesutarimų medžiotojai negali deramai užtikrinti optimalios žvėrių populiacijos, o tai ženklūs nuostoliai ūkininkams ir papildomi, gerokai didesni nei kitur, rūpesčiai seniūnijai dėl kompensacijų.
„Yra tokių dalykų, kad kai kurie savininkai yra uždraudę medžioti savo plotuose. Bet kokiu tikslu, sunku pasakyti. Be to, tuose laukuose žvėrių padaryta žala nėra kompensuojama. Man nelabai suprantama ši logika“, – teigė A. Simonavičius.
Apie aistras, nuo pat ryto besiliejančias savivaldybės rūmuose, daugiau informacijos „Nykščių“ rengiamame video reportaže – netrukus.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.