Liza ir “antanuvkos”

Nors obuolių sezonas ir baigėsi, Anykšių centre dar galima nusipirkti obuolių tiesiai iš sodininkų.

Priešais buvusią “Vorutos” parduotuvę kelinta diena ant suoliuko keletą krūvelių obuolių praeiviams siūlo močiutė. Paklausta, kaip sekasi prekyba, moteris pasakojo, kad kai kurie perka, kai kuriuos tiesiog pavaišina. “Aš – Liza iš Naujonių”, – prisistatė moteris.  Ji kalbėjo, kad siūlo senųjų veislių obuolių. “Čia “antanuvkos”, o čia – papinkos”, – rodė Liza. Nors obuoliai ir ne tokios nepriekaištingos išvaizdos, kokie būna prekybos centruose, bet tikrai ekologiški. “Tas obelis sodino dar mano tėvai”, – pasakojo Liza ir pavaišino papinkomis. Pasak jos, taip ji ir su žmonėmis pabendrauja.

Beje, pastebima, kad tarp sodininkų vėl ėmė populiarėti senosios lietuviškos obelų veislės, o ir turguje pirkėjai jau ieško ne idealiai atrodančių vaisių, o natūralių.

NYKŠČIAI

7 Komentarai

  1. ant suoliuko moterytė pasidėjusi ir atsisėsti nebeturi kur. Tai ar negalima įrengti ,padaryti kokį stalą ir tegul prekiauja,o manau atsiras ir daugiau norinčių,kas kokią morkytę ar petražolės šakelę parduos. Vis negalima,neetiška, nėra sanitarinių sąlygų ir t.t.,o aš manau ,kad nenorima.

    • stalui įrengti reikia pinigų, o iš kur paims Komunalinis, kai reikia Alfrydui už pasivažinėjimą į Panevėžį sumokėti 5000 Eur.? Jeigu turit atliekamų, neškit į savivaldybę prie “vieno langelio” su užrašu : parama dėl prekybinio stalo statybos “Voruta”

  2. Yra turgus ir tegul sėdi o tai cente prie buvusio viešo tualeto -gražu ir ekologiška

  3. tai moteryte ne pastoviai būna,negražu kabinėtis,kiek čia to laiko,pabendrauja ,pakalba vis linksmiau

  4. TAI KĄ JAU TAIP NUSKRIAUDĖ TA MOČIUTĖ,NA BAISŪS TIE ŽMONĖS.JAUNIMAS NERAŠYTŲ,SENI KRIENAI TIK…

  5. Labai pagyvino miestą, daugiau tokių mociučių

  6. Šauni močiutė, sėkmės jai,nerauda kad pensija maža 🤗

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.