Iš Seimo pirmininko Viktoro Pranckiečio išgirdo padrąsinančių žodžių

Šeštadienį į Kunigiškius į tradicinius literatūrinius skaitymus ,,Po skambančiu medžiu“ vyko grupė Anykščių literatų klubo „Marčiupys“ narių. Į renginį susirinko literatai iš bene visos Aukštaitijos bei Kazlų Rūdos, Kauno ir Vilniaus.
Eiles skaitėme naujoje parodų salėje, kurią Kunigiškiuose įkūrė labdaros ir paramos fondo „Baltasis balandis“ įkūrėja ir puoselėtoja Aldona Širvinskienė.

Salėje buvo eksponuojama Anapilin prieš 18 metų išėjusio Karolio Širvinsko piešinių paroda, pristatyti net 3 autorių tapybos, skulptūros ir molio darbai bei gausybė įvairių fondo ,,Baltasis balandis“ išleistų knygų ir meno kūrinių.

Įpusėjus skaitymams, literatus aplankė Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis ir Seimo narys Antanas Baura, kurie, kaip patys tikino, su malonumu klausėsi poezijos posmų ir negailėjo pagyrimų bei padrąsinančių žodžių literatams. Seimo pirmininkas sakė, kad mėgsta skaityti knygas, kad domisi lietuvių rašytojais ir poetais. Tik po gero pusvalandžio, pabendravęs su literatais, V. Pranckietis su jį lydėjusia komanda išskubėjo į Vaižgantines.

Plačiau „Šilelyje“

Dalina RUPINSKIENĖ

Vienas komentaras

  1. Kunigiškiai turi gilias kūltūros ir švietėjiško kaimo šaknis. Šiame kaime jau 19a vidūryje buvo įkurta mokykla.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.