Liko tik du savaitgaliai

Iki rugsėjo 18 d., kai aštuoniose Anykščių rajono savivaldybės seniūnijų turi būti baigtas priverstinis kiaulių skerdimas, laiko nedaug, o nepapjautų peniukšlių dar gali būti apie porą šimtų.
Þemės ūkio skyriaus vedėjas Antanas Baura dėl baigiamos sunaikinti kiaulininkystės krašte kaltais laiko “didžiuosius” medžiotojus, trinančius Seimo ir Vyriausybės salių bei kabinetų kėdes.
“Yra nejauku klausytis, kai atėjusi moterėlė guodžiasi, jog dar pavasarį sėklai pirko bulvių vien tam, kad turėtų savo paršams pašarų. Jas sodino, prižiūrėjo, o dabar priversta tuos savo gyvuliukus paskersti. Liūdna situacija. O labiausiai pikta ant aukščiausių šalies valdininkų, kurie yra medžiotojai, ir deklaravo, jog visų šernų išnaikinti nebūtina, pakaks tik imtis tam tikrų priemonių. Deja, situacija parodė, kad jie buvo neteisūs”, – kalbėjo A. Baura.
Priverstinis skerdimas kol kas nevykdomas tik Kavarsko ir Kurklių seniūnijose. Nesilaikantiems reikalavo, nebeauginti kiaulių, o skerdieną naudoti tik savo reikmėms, gali grėsti baudos iki pusantro tūkstančio eurų.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.