Liko kiek daugiau nei tuzinas metų

UAB „Anykščių šiluma“ džiaugiasi neblogais savo veiklos rezultatais ir planuoja laiku, iki 2030-ųjų, grąžinti skolas bankui.
Naujausi įmonės siekiai po hidraulinių bandymų pradėti eksploatuoti seniai įrengtą trasą nuo „vyninės“ iki Pušyno mikrorajono ir taip vasarą bei rudenį dar daugiau sutaupyti biokuro sąskaita.
„Šiai dienai esame mokūs ir tą paskolą grąžiname pagal grafiką. Kaip seksis toliau, negaliu pasakyti. Be to, mes turime ir pelningai dirbti. Esame „uabas“. Norime ir kažkokias investicijas  dar padaryti. Turime kažką paremontuoti, atsinaujinti katilą ir panašiai. Aišku, kad daug kas norėtų, kad pas mus būtų kaip biudžetinėj įstaigoj – kiek gavai per metus, tiek ir išleidai. Bet mes taip negalime“, – kalbėjo UAB „Anykščių šiluma“ Virgilijus Vaičiulis.
Iki šiol Anykščių rajone maždaug ketvirtadalis gyventojų gaudavo kompensacijas už šildymą, nes tam išleisdavo daugiau nei 25-is proc. savo pajamų. Dabar galės tikėtis paramos, jei išlaidos šilumai sieks daugiau nei 10 proc. uždarbio.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.