Ligoninės vadovo ieškos, kai „pralauks baisumą“

Apie tai, kad Anykščių ligoninė vis dar neturi nuolatinio vadovo, susidomėjo ir respublikinė žiniasklaida. Portalas 15min.lt prisiminė pernai Sigučio Obelevičiaus atkakliai iš darbo prašyto Anykščių ligoninės vadovo Audriaus Vasiliausko, kuris papildė savo noru iš darbo pasitraukusių asmenų sąrašą, kai Anykščius ėmė valdyti konservatorių, liberalų, socialdemokratų ir valstiečių koalicija, istoriją. 

15min.lt priminė, kad „meras S. Obelevičius nuožmiai kritikavo buvusio rajono mero Kęstučio Tubio į darbą priimtą Anykščių ligoninės vadovą A. Vasiliauską. Pastarajam meras vietos spaudoje žėrė nemažai priekaištų nesusitvarkant su pareigomis, tad galiausiai gegužės 28 dienos Anykščių rajono tarybos posėdyje A. Vasiliauskas buvo atleistas iš pareigų savo paties prašymu.“

Meras S. Obelevičius tada klausiamas žadėjo, kad D. Vaiginas tik laikinai vadovaus, o konkursas į vadovo postą bus skelbiamas greitai. 15min.lt atkreipė dėmesį, kad Anykščių ligoninė nuolatinio vadovo neturi jau aštuonis mėnesius, o konkursas net nepaskelbtas  Tuo tarpu S. Obelevičius kalbėjo, jog dokumentai jau paruošti ir konkursas jau tuoj bus skelbiamas. „Konkursas bus, bet tiesiog dabar yra tokia įtempta padėtis, kad tiesiog mes taip galvojame, kad geriau šiek tiek pralaukti šitą patį baisumą, kol baigsis bent jau ten jau tas židinys ligoninėje, tada jau skelbsime. Čia ne todėl, kad kažkas tai kitaip“, – sakė meras, pridurdamas, kad konkursas bus skelbiamas vasario viduryje ar kovo pradžioje.

Beje, įvykus konkursui, jei jo nelaimėtų ar nedalyvautų, dabartinis laikinasis ligoninės direktorius D. Vaiginas galėtų grįžti vėl dirbti mero patarėju į savivaldybę, nes šis etatas iki šiol neužimtas. Vietoj buvusių trijų mero patarėjų dabar dirba tik vienas.

NYKŠČIAI

12 komentarų

 1. Visi bus blogį,apart D.Vaiginą. Anykščių ligoninė,jau kaip UAB pasidarė. Kai D. Vaiginas perka aparatūrą buvęs vyr. Gydytojas gavo dykai. Įdomu kodėl žmonės dirba už kelis etatus,pavaduoja savo sergančius kolegas,o niekas nemoka? Va čia žiniasklaida turėtų pasidomėti ir iškelti į viešumą.

 2. O kiek laikinam direktoriui metų. Ar jis valstybės tarnautojas. Juk ten amžius ribojamas.

 3. tu matai svogeriai 15min nedirba…. oi kaip gaila

 4. nėra paprasta merui kai koalicijoje yra ir valstiečiai, kuriu sąraše į tarybą atėjo ponas daktaras ir prezidentas, turintis nemažą įtaką vietiniame rajono gyvenime tiek politikoje tiek ir versluose.

 5. Sigutis prakaituoja

  Nebeźino kur Vaigina dėti .Visgi rizikos grupėj ,pensininkas ,,,nebesuspėja diedukas .

 6. mere kaip sergantiems

  zmonems patekti ,pas gydytoju ,pas specialistus ,kam tu mums reikalingas jai nesprendi zmoniu ligoniu problemas ,zmones gal gana imam sakes ir vykim tokius vadovus ,pralaukt o kaip pralaukt jai zmogus skausmuose ir mirti turi savo namuose,be jokios med pagalbos ,kas cia dedasi

 7. gali ir ligoninės nebebūti – užteks poliklinikos ir slaugos namelių.

 8. pavelavai jisai jau pensijoj cha cha tau

 9. Gyd. Vaiginas šaunuolis. O pavyduoliam -nosis… Džiaukitės kad yra dar kam dirbti. 80-čiai vadovauja Amerikai ir ką?

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.