Ligoninės serialas – direktorius padėjo pareiškimą

Šiandien Anykščių ligoninės direktorius Audrius Vasiliauskas nunešė pareiškimą, kad šalių susitarimu palieka darbą.

„Praktiškai nuo gegužės 8 dienos buvau vos ne kasdien raginamas išeiti, žadėjo, kad inicijuos patikrinimus. Vakar (gegužės 21 dieną) buvau iškviestas į Anykščių savivaldybę, meras Sigutis Obelevičius sukvietė administraciją, jie išdėstė, kad aš nevaldau situacijos, nevaldau kolektyvo. Bet jei taip būtų, tai ištiktų Kurklių mokyklos likimas, kurią teko uždaryti. Suprantu, kad jei toliau likčiau, nukentėtų kolektyvas, nukentėtų įstaigos finansai. Galų gale noriu ramybės, o ne nuolatinio politikavimo. Aš jau laiko su ligoniais dirbti nebeturėjau, reikėjo tik visokius popierius pildyti“, – „Nykščiams“ sakė A.Vasiliauskas.

Jis teigė, kad nemato prasmės laikytis įsikandus posto, kai nėra užtikrintumo, kai rajono valdžia yra nusiteikusi priešiškai ir perspektyvų nesimato. „Visą laiką jutau tą laikinumą, kad negali kažko daryti, neturiu ambicijos būti direktoriumi, galų gale norisi ramybės, o ne politikavimo“, – sakė A. Vasiliauskas. Jo teigimu, pareiškime jis nurodė, kad nuo gegužės 29 dienos palieka pareigas.

Rajono administracijos A.Vasiliauskas prašė, kad jo pavaduotoju paskirtų gydytoją Kęstutį Jacunską (rajono tarybos narys, socialdemokratas).  „Tai gerbiamas žmogus, manau, padėtų ligoninėje“, – sakė A. Vasiliauskas.    Paklaustas, kokios yra susitarimo sąlygos, A.Vasiliauskas teigė, kad prašė 6 išeitinių. „Administracijos direktorė Ligita Kuliešaitė man atspausdino teisės aktą, kad galiu tikėtis 3 išeitinių“, – kalbėjo A. Vasiliauskas.

Paklaustas, o kaip bus su ligoninės ataskaitos patvirtinimu, A. Vasiliauskas sakė, kad L. Kuliešaitė teigė, kad jei jei jau jis išeina iš darbo, tai ir ligoninės ataskaitos tvirtinti nebereikės.

„Atvykstant dirbti į Anykščius turėjau atsisakyti savo planų ir darbų. Darbą aš turiu ir dabar, nematau reikalo kovoti dėl neaišku ko“, – teigė A. Vasiliauskas.

Linas BITVINSKAS

 

60 komentarų

 1. Šikniai esat ,gedos 0 prieš A.Vasiliauska ir gyventojus .Jūsų reitingai krenta žemyn ,vadovai jūs vadovai tik kiaules ir vištas skaičiuot savo ukelyje o kitas gėlyčių pavadinimus mokytis tesugeba.
  Žmogų spaudė kol neišlaikęs įtampos išėjo .Trūksta źodźių,reikejo televizijos reportažo apie tokius merus ir jų patarėjus .

  • Oho, Vasiliauskas dar pasipinigauti sumanė, prisidirbęs ir sprukdamas nuo atsakomybės!-Ligonių kasų patikrinimas nustatė krūvą pažeidimų su padaryta žala sveikatos draudimo fondui, nes situacija ligoninėje buvo nevaldoma dėl neišmanymo. Rengtgeno aparatą savivaldybė jau nupirko, bet Vasiliauskas nežino, kur jį statyti…Paslaugų teikimą ligoninė jau senokai turėjo atnaujinti, deja, darbuotojai vis dar maudosi direktoriaus užmaišytame jovale, o ligoniai dėl to turi kentėti…Ar už tai dar ir premijuoti reiktų, išeitinių išmokų forma?

  • Tai gal dabar veterinorius bus ligonines direktorius gydytoju jam nereike

 2. Komentarai ? Negi žmones nerašo,netikiu !

 3. o sakė bijokit tubio, mes tai geri žmonės. O vasiliauskas dar gali pareiškimą ir atsiimt, dar anksti brendžiuką kelti, jei ministerija įsijungs.

  • Tegu Jums sekasi, daktare

   Daktaras Audrius nesilaiko įsikibęs kėdės, kaip nekurie… Jokių pareiškimų neatsiims. Turi jis ir darbą, ir namus, svarbiausia savigarbą ir pagarbą pasauliui.

 4. Keista, kai politinės partijos narys Audrius Vasiliauskas neigiamai vertina politikivimą…

 5. Sukiš visus soceldemokratus į vadovų postus,o po trijų metų,paskeitus valdžiai,vėl vis lauk. Na kas dedas ant to svieto.

 6. Čia buvo iš karto aišku, kad persekios.

 7. Jei vaiginu pasitiki tik 18 % gyventojų o Vasiliausku virš 60 % tai kažką jums sako ,ar toliau su ružavais akiniais ,nieko nematai ????

  • Ko gero, tubiogaidiškai atliktas sociologinis ekspres tyrimas, ko gero, netikėtus rezultatus pateikė – per gerai įvertintas Vaiginas! Reikia pakartoti (ir dar ne kartą), būtinai, kol bus gautas prastesnis rezultatas!

   • Pavarys gerai apmokamų straipsnių per svogerius ir bus ramu. Savivaldybe pinigu negailės piarui giminaičių laikraštyje.

 8. Anykščiai čia gera gyventi.

 9. Laukiam naujų vėjų. Vasiliauskas numatęs tinkamą kandidatą. Mes už Kęstutį

  • Sūrskis atsako Vietinei

   Jo, jo ,jo, kaip Tubis surado“išmintingą“ vasiliauską, taip Vasiliauskas paskirs Jacunską savo „genialiu“įpėdiniu, -„Dvyračio žynios“ tokių labai laukia.

 10. Pritariu, jaunas, protingas, perspektyvus…

 11. Gelininkas vadovauja miestui p…..c anyksciams

 12. A. Vasiliauskas yra Liberalų sąjūdžio narys.

 13. Pilnai pritariu,Kestutis Jacunskas puikus kandidatas,zmogus siekiantis tikslu.

  • Atsakymas į Vietinė

   Jo, kad karjeristas – ne naujiena, bet kad vadovas galėtų būti – toli gražu, ir net panašumo į tą pusę nėra.

 14. Siuskit Jacunska,bus tvarka.

 15. Anykšciai- geru,supratingu ,nuoširdziu zmoniu nereikia.Cia tik apšmeiziama,apipilama purvais,pasišaipoma ,-zino nezino,pazysta ar ne,bet tik kazka rašyti.Labai jau visi protingi,-Tubis šioks,Tubis anoks,Direktorius iškritikuojamas,kiek anykšciuos sugebanciu vadovauti,kiek zinanciu,-geda savivaldybej,geda anyksciu krasto komentatoriam.

 16. Geda ir dar kartą Geda

  Gėda Anykščiams turint tokią valdžia. Sunaikinti gerus žmones, tai didelis apsurdas. O kam tie patarėjai? Obelevičius nieko mastytį pats kad reikia patarėjų?

  • Gėda daug kartų

   Patarėjai, kad padėtų gerus, protingesnius už save naikinti. Manau, kad patarėjams neturi būti mokamas valstybės atlyginimas. Jiems turi mokėti tas, kuriam labai sunku pačiam kalbėti, galvoti, rašyti ir t.t.

   • Tikrai gėda Vasiliausko patarėjams – visokiems tubiams, šulskienėms, bubliauskienėms, deveikienėms dėl netikusių patarimų, klampinusių į jovalą, ir manipuliavusių juo.

   • gali būti tik dirbantys visuomeniniais pagrindais, tai yra neimantys atlyginimo.
    Jeigu jau taip nori – tegu patarinėja.

 17. dabar vietos valdžia, paskirdama laikiną vadovą, galės įgyvendinti Vyriausybės planą dėl rajoninės ligoninės paskirties pertvarkymo. Gaus iš ministerijos pinigų dėl slaugos paslaugų ligoninės pritaikymo ir laikas prasisuks netuščiai… . Čia toks biznis iš buvimo politikoje ir valdžioje.

  • Planą sunaikinti labai stūmė Tubis. Jis į ligoninės įstatus primigęs įdėjo punktus, kad net kas gali tapti dailininkais. Tuo siekiama į ligoninės valdymą įterpti ministeriją. Pasižiūrėkite 2018 metų tarybos posėdžio vaizdo medžiagą.

   • Nerimta vis žiūrėti į praeitį ir savo netikusius darbus lyginti su kitų darbais. Norite parodyti, kad gerus sprendimus padarėte, tai įrodykite paslaugų kokybės pagerėjimo įstaigoje rodikliais, personalo darbo sąlygų pagerinimu ir turimų finansinių resursų naudojimo efektyvumu pagal tą patį biudžetą, be papildomų dotacijų skylių užkaišiojimui.

 18. manau taip,jeigu poliklinikoje reiktų sudaryti Darbo grafikus ar pildyti žiniaraščius ir pasibaigtų noras vadovauti.

 19. Tai ne serialas. Daktaras AUDRIUS mylėjo žmones ir pavaldinius, ir pacientus. Gaila, kad išėdė. Kad jo vietoje toks pat atsirastų. Nebent Kęstutis J.

 20. Ko nusipelnėme ta ir turim ! Nenorim sąžiningu źmoniu valdžioje bet renkam bla bla š,,,o malėjus ,išrenkam tuo kurie tik liežuviu mala ,,arba gimines sukiša į postus .Pavydas ,kerštas mus žudo !
  Kad tik ne Jis net koks tik kitas !

 21. Lauksim daugiaserijinio filmo tęsinio…..Įdomu kas užims šią minkštą o gal dabar kietą kėdę.Mums vietiniams rūpi paslaugos o ne rietenos tarp valdžių!!!!Va taip!!!!

 22. Vieneta ir Ligita valdo.

 23. Ot parazitu prisirinko savivaldybėj,visus śluot namo.Nu iśėdė žmogu.Tikrai labai gaila.Jacinska tikrai labai gerbiu,gal būtu tvarka įvede ligoninėj nu seseliu bjaurumas priimamajam.Jos jau vietoj śirdies akmenis nešuoja.Vyt lauk jas iš ten.Ten seselė tik Jacinskienė va ji tikrai labai gera nuoširdi,paprasta,užjaučianti,tikra seselė.Pasimokykite iš jos kaip dirbti.Labai gera.Sėkmės Jūms.

 24. Atsakymas į Mama

  Jo, Jacunskienė – sesutė tokio gerumo, kaip tavo lietuvių kalbos rašyba…, kai klaidų dvigubai daugiau negu žodžių tekste! Ir ką jau begalvoti apie tavo“ekspertinį“ vertinimą, jeigu elementarūs dalykai – neatrasta žemė. O gal teko girdėti, kad žuvis pūna nuo galvos? Tai ir bjaurumas seselių nuo ko?

 25. Jacunskas vadovas nebejuokinkt voveriu zmones atsibuskit pagaliau

 26. patys isrinkot ta tubi
  ko dabar karkiat kaip varnos ant stogu

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.