Ligoninė planuoja įrengti nutolusią elektrinę

Paskirtas finansavimas  „Sveikatos apsaugos programos“ priemonėms. Anykščių ligoninei ėmus vadovauti buvusiam mero patarėjui Daliui Vaiginui, įstaigai skiriama pastebimai daugiau dėmesio ir lėšų.

Administracijos direktoriaus pavaduotoja Veneta Veršulytė pasirašė įsakymą, kuriuo 7 700 eurų išdalinta 5 projektams.  Finansuoti 4 VšĮ Anykščių rajono savivaldybės ligoninė projektai ir 1 VšĮ Anykščių psichikos sveikatos centro projektas.  Iš 7 700 eurų sumos 1590 eurų skirta VšĮ Anykščių psichikos sveikatos centrui, kitos lėšos atiteko ligoninei, už jas bus įrengiamas rentgeno kabinetas, kompensuojamos išlaidos ir t.t.  

1400 eurų skirta konsultacinės paslaugos paraiškos ir projekto įgyvendinimo galimybių studijos parengimui dėl nutolusios saulės fotovoltinės elektrinės savo poreikiams įrengimo VšĮ Anykščių rajono savivaldybės ligoninėje.

Beje, sprendime  nurodoma, kad finansavimas neskirtas  VšĮ Anykščių rajono savivaldybės Pirminės sveikatos priežiūros centro projektui, nes PSPC projektą pateikė praleidusi galutinį paraiškų pateikimo terminą.

Linas BITVINSKAS

22 komentarai

 1. Net ant elektros neužsidirba...

  Per keliolika metų atsipirks

  • Kodel reikia investuoti i tai,ko greit nebebus?Jokiu kokybisku paslaugu si ligonine nesuteikia.Ambulatorija arba geriausiu atveju slaugos paslaugu rajoninis centras.Amen

 2. VšĮ Anykščių rajono savivaldybės ligoninė Paslaugų prieinamumo gerinimas rengiant gydytojus specialistus 1055,00
  VšĮ Anykščių rajono savivaldybės ligoninė Asmens sveikatos priežiūros paslaugų teikimas ligoninėje pacientams,
  neapdraustiems sveikatos draudimu ar socialinės rizikos asmenims 2000,00

 3. tai ce ant gal stoga pritaisis tokes plokstes ir saula jas kaitins ir atsiras elektra , zinama kad gerai neberaikes malkam kurynt ir kacegaras bus nebesuodinas jeigu da tokia reikes prieziurai ,

 4. Kai nebus gydytojų ir seselių, ar padės elektrinė?

 5. Daktare, Audroni, akivaizdu, pacientų nepristigsi. Aplink tiek…su elektrinėmis ir be jų.

 6. Kas sugebat-nuimkit STT neregiu akinius ir antsnukius nuo nosies…Cia tokia korupcija dvokia…

  • Stt nusiėmė akinius

   Prieš porą metelių, kai susidomėjo poveikio darytoju, nevagiančių bičių būrelio tranu pagrindiniu, kurs dabar, vis dar teisiamas su senais komunystais į seimą nusitaikė.

 7. kodel medikai ir visi kiti be kaukiu?

 8. statykit lauke polikliniką, kad žmonės galėtų patekti pas gydytoją, ar yra planas daugiau numarint

 9. Kada bus paskelbtas konkursas ligoninės vadovo vietai užimti?

 10. Ar kai ta elektrine veiks pastatyta už mokesčių mokėtojų pinigus, gal vietos ligoninėj atsiras ir senoliams? Dabar per karantiną tai visur skelbta, kad bus gydomi karščiavimo klinikoj tik iki 65 metų amžiaus. Tai kur seniem pirdylom dėtis? A gal jau ir tos karščio klinikos nebeliko, gal ten koks jaunimo klubas insikūrė?

 11. Naikinimas ? Senukų genocidas ?

  Tų ,kuriems virš 60 ,,,, ką į tai Gyd.D,Vaiginas ,neniškiene ? Kur dėtis tiems kam virš 60 ?

 12. Tai ka jus,gal pirma karta girdit,kad virs 60 metu zmoniu niekas nebegydo.Jie jau nurasyti,cia tokia valstybes politika.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.