Ligita Kuliešaitė prakalbo, kad kai kurie projektai gali būti stabdomi

Naujoji rajono valdžia analizuoja biudžetą ir jo galimybes. Panašu, kad kai kur užsimota per plačiai, todėl kai kurių projektų, kurie būtų finansuojami Europos Sąjungos lėšomis, gali tekti atsisakyti.

Anykščių savivaldybės administracijos direktorė Ligita Kuliešaitė prisistatydama žurnalistams kalbėjo, kad šiuo metu peržiūri ir analizuoja biudžetą, o kadangi administracijos direktorius atsakingas už biudžeto vykdymą, jai gali tekti priimti sunkius sprendimus. Ji leido suprasti, kad Anykščiams, ko gero, teks stabdyti kai kuriuos projektus. „Dabartinis biudžetas manęs visai nedžiugina. Daug projektų pradėta, kai kurie iš jų galbūt nepamatuoti, turėsime problemą. Kol kas ties tuo dirbama, žiūrima, gal galima kai ko atsisakyti, kai kur sutaupyti. Nesinori visiškai visko stabdyti, bet reikia peržiūrėti“, – sakė L. Kuliešaitė.
Linas BITVINSKAS

10 komentarų

 1. Su sita valdzia viskas numirs, matosi

  • einant į valdžią kiekvienam atvejui reikia turėti sprendimą, dabar juokingai atrodote kaltindami nuėjusią valdžią už jums netinkantį biudžetą. Perėmėt rajono valdymą, kad rastumėte sprendimus. Nesugebate… imkite kitus vadovus,kurie nesidairys atgal kaip buvo daroma, o darys kaip reikia daryti. Reikia gabaus vicemero, ūkio tvarkymas jo reikalas. o gyventi dejuojant, kad gavote prastą palikimą yra nesolidu…

  • Ašarojantiems

   Neverkit pas kapą Anykščių garsių:
   Jie krito kovoj dėl kurorto,
   Kiekviena kova reikalinga aukų —
   Atsdūrėm visi karvės torte.

   Nelaistykit kapo gailiąja rauda,
   Nebtęskit jums primesto žygio!
   Kitaip nebpakils Anykščiai niekada
   Kaip galvą paguldęs karžygis.

   Minėkit ne Baltijos kelią, o ne!
   Vien krizę po krizės – be galo:
   Be verslo ir darbo Anykščiai pražus,
   Liks vien tik apmiręs kaimelis.

 2. Seniau sakiau, kad dar pasigailėsim Tubio neišrinkę, o chebritei leidę užimti postus. Dabar jau kalbama apie darbų stabdymą,, nes nėra nei smegenų nei valios dirbti toliau.

 3. stabdyti bele kas gali,o daryti ne visi sugeba. Tik pradėję dirbti jau dejavimas. Griovimas vyko daugelį metų laisvoje Lietuvoje,bet statyti neišėjo . Nereikia kaltinti emigracijos.

 4. kas ji tokia ir is kur ji atsirado

 5. Reikia dar bent 3 patarėjų. Vicemeras dar nė vieno neturi.

 6. norint analizuot, reik nutuokt ??? ar ne per sunki našta mergelkai…

 7. kol verziasi i valdzia zada kad tik viskas geriau padarys o gave pradeda dejuoti kokia praeita valdzia bloga buvo nors veidai tie patys-tai prakeiksmas ar debilizmas o gal tik zmoniu mulkinims

 8. Nesuprantantis

  Na nieko nebesuprantu kas čia dedasi! Sakė, kad užteks išgriauti stiklo sieną ir progresas užtvindys Anykščius permainų srautais. Sienos nebėr. Progreso dar vis kaip nėra, taip nėra. Dingo kaip karaliaus karūna vežta Vytautui. Ei, kas nuknisote Anykščių klestėjimą, a?

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.