„Lietuvos ryto televizija“ vėl skyrė daug dėmesio G. Kildišienei

Šį kartą anykštėnų išrinkta Seimo narė žurnalistų patikrinta dėl savo anglų kalbos žinių, mat jau vasarį išvyksta į Niujorke organizuojamą Jungtinių Tautų ir Tarpparlamentinės Sąjungos renginį. Daugiau nei keturių minučių trukmės vaizdingame reportaže parlamentarė gana užtikrintai teištarė – „Klausau“.
Naujienų laidoje pranešta apie tai, kad taupant lėšas kasmet parlamentarų komandiruočių į JAV mažėja ir jas būtina tinkamai išnaudoti. Šiais metais tokių išvykų, greičiausiai daugiau ir nebebus. Be to, žurnalistai išsiaiškino, jog Gretai Kildišienei jau nupirkti 900 Eur kainavę lėktuvo bilietai ir dar ieškoma viešbučio už 600 Eur.
Seimo užsienio reikalų komiteto nariai Adronius Ažubalis ir Emanuelis Zingeris įsitikinę, jog į minėtą išvyką turėtų vykti kur kas didesnę politinę patirtį sukaupę parlamentarai.
“Man atrodo, kad siųsti reikėtų, bet tai turėtų būti brandūs, ta tema gyvenantys, geriau žinomi žmonės.  Į pianistų konkursą jūs negalite siųsti šiek tiek armonika grojančio žmogaus”, – sakė “Lietuvos ryto televizijos” pakalbintas E. Zingeris.
“Praėjusioje kadencijoje ne vieną kartą stebėjome, kai parlamentinė diplomatija išvirsdavo į sportinę diplomatiją, o pinigų tokioms komandiruotėms, kuriose, pavyzdžiui, diskutuota pabėgėlių klausimu, neatsirasdavo”, – teigė A. Ažubalis.
Reportažo rengėjams G. Kildišienė angliškai neištarė nė žodžio.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.