Lietuvos jaunių imtynių čempionate – anykštėnų medaliai

Anykščių KKSC imtynininkai užtikrintai pasirodė Šiauliuose surengtame Lietuvos jaunių čempionate.

Kovo 8-9 dienomis Saulės mieste vykusiose pirmenybėse iš viso dalyvavo 14 anykštėnų.

Antrąsias vietas iškovojo: Vytautė Tamašauskaitė (treneris A.Sudeikis, svorio kategorija 43 kg) ir Kipras Puikis (R.Puikis, 48 kg).

Ant apdovanojimų pakylos taip pat lipo Evelina Uselytė (A.Pupkis, 53 kg), Liveta Uselytė (A.Pupkis, 61 kg), Nerijus Novikovas (A.Pupkis, 92 kg), pasipuošę bronzos medaliais.

AKKSC informacija

Vienas komentaras

1. papildymas - raikyte apie visus , o ne tik KKSC auklėtinius.

Kavarskietės, šiuo metu savo meistriškūmą tobulinančios Šiaulių sporto gimnazijoje, sesės Gabija ir Gabrielė Dilytės iškovojo nugalėtojų vardus savo svorio kategorijose. Bronzos medalį iškovojo viešintiškė Vidmantė Kavaliauskaitė.