Lietuvos biatlono čempionate anykštėnai iškovojo prizines vietas

 

Praėjusį savaitgalį Madonoje (Latvija) vyko Lietuvos biatlono čempionatas, kuris buvo vykdomas kartu su Latvijos pirmenybėmis. Nors pavasaris į Lietuvą jau įžengė, to nebuvo galima pasakyt apie orus varžybų metu Latvijoje. Pirmąją dieną, vykstant sprinto rungčiai, sportininkams nuo gausaus sniego ne tik nesimatydavo taikiniai, bet net ir strigdavo ginklai.

Vyrų grupėje absoliučiu nugalėtoju 9 km nuotolyje tapo Vytautas Strolia. Linas Banys jaunimo grupėje finišavo antras. Vaikų grupėje 3 km nuotolyje Viktorija Kapancova finišavo šešta.

Antrąją varžybų dieną, vykstant bendro starto lenktynėms, oro sąlygos jau buvo geresnės.

Nesėkmingai varžybų pradžia susiklostė Vytautui Stroliai, kuris 15 km nuotolyje pirmoje ugnies linijoje prašovė visus penkis kartus ir likusią distanciją vijosi varžovus bei finišavo ketvirtas.

Puikiai lenktynes pradėjęs Linas Banys pirmavo iki trečios ugnies linijos, bet netaiklūs šūviai šioje linijoje nustūmė jį į antrąją vietą ir sportininkas finišo liniją kirto antras.

10 km lenktynes puikiai įveikė Gytis Mikoliūnas. Nors jis šaudė neidealiai, bet lenktynes sugebėjo baigti antroje vietoje.

Jaunučių grupėje Viktorija Kapancova ir Lukas Žukauskas liko šešti, o Domas Jankauskas – aštuntas. Tai buvo paskutiniai šio sezono startai jauniesiems sportininkams.

Lino Banio ir Vytauto Strolios dar laukia Pasaulio kariūnų žaidynės Austrijoje.

Treneris B. Vitkūnas

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.