Lietuvoje depresija tvyro ore

Paskelbtas savižudybių, tenkančių 100 000 gyventojų,  žemėlapis, kuris vaizdžiai iliustruoja, kokia padėtis Lietuvoje. Nė vieni metai Anykščių rajone neapseina be savižudybių, kurios dažnai neturi logiškų paaiškinimų. Pažvelgus į žemėlapį, aiškiai matyti, kad lietuviai šioje srityje aiškiai išsiskiria net ir iš kaimyninių valstybių.
Pagal Pasaulio sveikatos organizacijos tyrimą beveik milijonas žmonių nusižudo kasmet, daugiau nei žūsta karuose. Pagal šį tyrimą, pasaulyje savižudybė įvyksta kas 40 sekundžių. Didžiausias savižudžių skaičius yra Baltijos valstybėse. Mažiausiai savižudžių – Maltoje, kur kartais per metus nefiksuojama nė viena  savižudybė. Dažniausiai žudosi į depresiją linkę ar į gyvenimiškus sunkumus patekę vyrai. Kinija yra vienintelė valstybė pasaulyje, kurioje nusižudo daugiau moterų nei vyrų.

NYKŠČIAI

12 komentarų

 1. Ne depresijai

  Yra ir pozityvo. LTSR savižudybių buvo 1,8 karto daugiau.

  • Kvazimodas

   Gal ir emigracijos tokios nebuvo ir tiek pat kartu panasiai?
   Is ties Lietuviu tauta viena atspariausiu savizudybems… Savizudziu skaicius auga ten, kur tautose diskriminacijos lygis auksciausiasl.
   O lietuviu tauta isduodama saviskiu nuolat jau keleta simtu metu is eiles. Mes turime suformuota jau genetine „balataja“ rase, kuri nuolat minta is tautos kraujo ir skurdo… Tai yra po Jgailaiciu susidorojimo su Vytautaiciais praktiskai neturime aristrokratijos, o vien tik supuvusia bajorija kuriai dvasines vertybes visada buvo tik snobizmo israiska, kurios deka visada budavo vystoma didziule socialine neligybe… Siai dienai per neprklausomybes metus Lietuva patyre 3 pagrindines diskriminacijas.
   1 Bankiniu sistemu reformos kurios praktiskai ateme zmoniu sunkiu prakaitu sukaupta turta.
   2 Privatizacijos bumas. Kurio deka atlikta viena didziausia valstybes zmoniu neligybe ir diskriminacija
   3 Na ir ko gero paskutinis ES lesu isisavinimo ir projektu sukimo etapas. Kuris sukure neribota biurokratine ir neprognozuojama valdzia.
   Kurios klisemis net bet koks prasigeres kaimo vasiliokas pedasokas sekmingai naudojosi, kad tik nuo kaimyno pedos gabala atsiriekti.

   Ir tai kure visu pirma tautos DISKRIMINACIJA. Ir tai mazai turi bendro su valstybiu ekonomika. Pvz Kinija rodo vienus geriausiu pasauli ekonominio augimo rodiklius. O suicidas ir vienas didziausiu pasauli. Todel kad sioje valstybeje neziurint ekonomikos augimo, labai dideles socialines problemos ir diskriminacija.

   Ir kai Lietuva sucida turi dvigubai didesni nei kitos pabaltijo salys, cia kietai nuskambejo BALTIJO VALSTYBES…

 2. Geros tendencijos

  Labai smagu kad Lietuvos nelaimės- savižudybės mažėja. Tai labai gera naujiena. Tik pagalbininkė kiek žmonių likimų pasislėpė po tokias skaičiais. Higienos instituto duomenimis, 2017 m. nusižudė 749 gyventojai – tai yra 9 proc. mažiau nei prieš metus ir 20 proc. mažiau nei prieš tris metus. Remiantis pateikta statistika, 2016 m. nusižudė 823 asmenys, 2015 m. – 891, 2014 m. – 935.

  • Kvazimodas

   Skaiciuokite dar karta sias tendencijas, net nebejoju kokiai Anyksciu rasei jus priklausote su roziniais akiniais. Nors skaiciu kalbai ju nedeliokite 🙂

 3. Nuleido kraujo ir vėl atgimė Kvazimodas .

 4. Viskas priklauso nuo žmogaus požiūrio…. manau, kad visur ir visada yra išeitis jei ne viena, tai kita, bet savižudybė yra silpnumo ir egoizmo išraiška.

  • Kvazimodas

   Tai knaipiu lygio pezaliukas. Kaip jie nebijo tos damos su dalgiu, kokie jie saunuoliai. JUS PAZIUREKITE KOKIE ANYKSCIU VYRAI SIAI DIENAU SOCIUMO VIRSUJE. JU VEIDUKAI SVYTET SVYTETE SVYTI BOBELOMIS KURIOS ISNAIKINO VYRUS. Tik reikia uzduoti sau klausima kodel? Ar tos bobelos stiprioles?

   PEREIMA SIA RIBA SAMONINGAI TIK LABAI STIPRUS ZMONES…. TAI TEIGIA IR PSICHOLOIJOS REALUS MOKSLAS. IR FILOSOFIJA. IR MENAS…. IR REALUS TEATRAS NAGRINEJA NE KOMEDIJAS PLASTMASINEMS KULTURINEMS TETOMS O BUTENT SIA RIBA..

   SMENYSE NERA KITO PASIPRIESINIMO TASKO KAIP SIOS RIBOS PERZENGIMAS…. Visa kita tai masinis knaipiu ir bobelu moteriskais veidukais ale vyru stampu pase susireiksminimo pezaliukai…..

   Vienintile sio tasko perzengimo patologine , sekundine cunamine ant smugio sprogimo israiska. AIIIIIIIIIIIIII BUMMMMMMMMMMM.
   1 Alkoholikai- Narkomanai abstinencijos busenoje. Kartoju ABSTIENCIJOS…
   2 PSCHOLOGAI PSICHATRAI KURIE MASISKAI DIRBA SU SUICIDU…. |
   3 IR NELAIMIGOS MEILES…..

   Visi shie momentai labai trumpi… Keliu minuciu…

   SAMONONONGI MOMENTAI TAI LABAI VALINGU ASMENYBIU REIKALAS IR KAI KURIOS KULTUROS TAI MOKE NUO VAIKYSTES…
   PVZ SAMURAJAI….

   AISKINTI KAD REIKIA DAUG VALIOS LEISTI SOCIUMUI TYCIOTIS IS SAVES IR TAI STIPRYBE BRIEDU BRIEDAS….

   SIAI DIENAI LIETUVA GYVENA VISISKOJE ILIUZINEJE SKAICIU KALBOJE… JOS PAGALBA KURIA VISUS BRIEDOVUS ISTATYMUS…
   IR JI NEBETURI JOKIOS ATEITIES KAI BUS NUTRAUKTAS ES FINANASAVIMAS PO 2020 metu…. O ANyksciuose liks tik vyrai bobelu veidukais…. Jus atkreipkit demesi kokie ju veidukai. Ne visu bet dauguma… Kunas vyro o ant peciu taip ir norisi urist skarele…. I r burrrrr burrrrrrrrrr moterisku balseliu…. LIETUVOJE MASIKAI SUSIDARE SALGYGOS BUTENT SIEMS „KARVELIAMS“…

 5. bet toks skaicius tikrai nenormalu

 6. Kodėl kai kam atrodo, kad depresija ir savižudybė yra tas pats ? Lietuvoje nuo 2001 m. iki 2011 depresiją sergančių padaugėjo dvigubai, o savižudybių skaičius nuo 45,3 2000 metais sumažėjo iki 27,9 2010 metais.

  • Kvazimodas

   Vien tai kad jau uzdavet sau klausima ar teisingai sukonstruota pati skaiciu problema tai jau sviesa tunelio gale…
   Jei kalbeti kaip Lietuvoje viesoje erdveje rimta veido israiska per TV aiskinama Lietuvos socialine padetis skaiciu kalba.
   tai lygiai tas pats kas sakyti kad marijos zeme plokscia, laikosi ant triju drambliu ir jos ateitis dangaus karalyste…..

   Kai kalbame apie skaiciu kalba visada yra 3 zingsniai marijos zeme visuose gyvena akmens amziuje…

   1 Zingsnis Skaiciams-Kintamiesiems suteikiame reiksmes ir prasme…. Arba as vadinu Matriosku principas. Ka su kuom skaiciuosim ir lyginsim… Uzduodam klausima kas ir kaip, kokiu budu… Koks kintamasis…

   Depresantas, Alkachas, Vedusi.Issiskyrusi, Verslininko Zmona. prisiteiakes prie sistemos, AKtyvistes…
   Surinke Visas reiksmes, dazniausiai ju tik 2-3 gerai pamastom i koki kintamaji jas inkapsuliuojam. Cia klaidu klaidos..
   Dazniausiai smegegenis inertiskai daro diziules klaidas… UAB tiek alaus backu ir taskas…. o gali buti…
   ALAUS BACKU PROCENTAS
   ALAUS BACKU KIEKIS ISREIKSTAS 1000 FURU….
   ALAUS BACKU KIEKIS ISREIKSTAS FURU KIEKIUI ISVYKUSIU I BAMBALINIU SVENTE…..
   ALAUS BACKU KIEKIS

   Dar sudetingesnis kintamuju skaitiniu reiksmiu surinkimas kai vieno kintamojo dinamini kintamaji prilyginam kitam kinatmaji….

   PVZ KAI LYGINAM VIENA PROCNTA SU KITU….. Net istatyma… PVZ…
   Brendzio suvartojimo sumazejimo procentas po alkoholio vartojimo ribojimo istatymaLYGINAM su Anyksciu moteru Pavasarine depresija…

   NA IR PASKUTINIS 3 ziingsnis su gautomis reksmemis sukuriam ju santyki, algoritma. Tarpusavio priklausomybe.
   kazkada amzina atilsi Vytautelis sioje vietoje man Kvazimodui vieoje tokioje intelektualiniam zaidimeli, bande is nulio padalint 1….
   Tiek to…. Gaila kad viskas taip nutruko kai as labai pastengeiau kaip jis butu tai padares taryboje… Cia tarp kitko….

   Ir ka as cia isvardinau mazuliai reikia suskaiciuot tiek iki trijiu… JUS SAKIAT ROKISKI JAU ANT PIRMOJO LENKIAMOJO PIRSTUKO….
   ____________________________________________________________________

   KAD PAMASTEI AR TEISINGAI SUDELIOTOS LYGINAMOSIOS REIKSMES SAUNUOLIS JOKUBAS… BET AR PATS JAS TEISINGAI PERLYGINAI. SUKUREI KITA ALGORITMA?

 7. Я думаю, что Вы не правы. Давайте обсудим это. Пишите мне в PM, поговорим.


  И что бы мы делали без вашей отличной идеи fifa 15 xbox 360 скачать торрент, fifa 15 скачать торрент pc c таблеткой а также fifa 15 скачать ключ скачать fifa 15 с обновленными составами

 8. Согласен, эта замечательная мысль придется как раз кстати


  Мне кажется это блестящая мысль fifa 15 crack only v2, видео игра fifa 15 и скачать cm 15 для fifa 15 скачать fifa 15 с обновленными составами

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.