Lietuvis važiavo vokišku automobiliu, vokietis – amerikietišku

Blogos eismo sąlygos reikalauja atidumo. Uteniškis išslydo į priešingą eismo juostą ir susidūrė su Vokietijos piliečio automobiliu.

Pranešama, kad sausio 4 dieną, apie 18.54 val., Anykščių r., kelio Kaunas-Zarasai-Daugpilis 116,370 km., blaivus vyras (gimęs 1985 m.) gyvenantis Utenos r., Radeikių k., vairuodamas automobilį BMW X5, neatsižvelgė į kelio ir meteorologines sąlygas, nepasirinko saugaus greičio išslydo į priešingą eismo juostą ir susidūrė su priešpriešiais važiuojančiu automobiliu “Ford”, vairuojamu blaivaus Vokietijos piliečio (g. 1965 m.) gyv. Vokietijoje, Drezdeno m.
Eismo įvykio metu sužaloti automobilio “Ford” keleiviai: paauglys (gimęs 2005 m.), kuris dėl vidaus organų sužalojimo išvežtas į Santaros klinikų reanimacijos skyrių ir moteris (gimusi 1971 m.), kuri dėl patirtų sužalojimų paguldyta į Utenos ligoninę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Dar viena avarija įvyko sausio 5 dieną, apie 15.15 val. kelyje Radiškis-Anykščiai-Rokiškis, 3,3 km. automobilio “Audi A4” vairuotojas (gimęs 1996 m.) gyv. Anykščių r. Pagirių k. (blaivus), nepasirinko saugaus greičio, slidžiame kelyje nesuvaldė automobilio, išvažiavo į priešingą eismo juostą, susidūrė su priešpriešiais atvažiuojančiu automobiliu BMW 730, vairuojamu vyro (gimės 1999 m.), gyv. Ukmergėje, Serbentų g. (blaivus). Eismo įvykio metu nukentėjo automobilio BMW vairuotojas, dėl kojos lūžio paguldytas į Ukmergės ligoninės traumatologijos skyrių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

NYKŠČIAI

 

Vienas komentaras

  1. Kai pagalvoji...

    Reikėjo abiems važiuoti rusiškais automobiliais – viskas būrų buvę gerai ! O dabar avarija…

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.