Liberalai išsivaikšto į komitetus

Liberalų sąjūdis gyvena nelengvus laikus. Prieš pat rinkimus vos ne kasdien pranešama, kad iš šios partijos kas nors pasitraukia. Kaimyninės Utenos liberalai nusprendė rinkimuose dalyvauti kaip komitetas.

Pranešama, kad per pastaruosius mėnesius iš Liberalų sąjūdžio pasitraukė apie 180 liberalų. Ir ne tik paprasti nariai, bet ir iš valdybos. Pastarieji politikai nusprendė kurti komitetus. Komitetą rinkimams kuria vienas ryškiausių liberalų – Vilniaus meras Remigijus Šimašius, taip pat Varėnos meras Algis Kašėta. Iš partijos pasitraukė parlamentarė Aušrinė Armonaitė, Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas.
Nebe su partija, o komitetu rinkimuose nusprendė dalyvauti ir Liberalų sąjūdžio Utenos skyrius. Šio skyriaus vadovas Marijus Kaukėnas žiniasklaidai teigė, kad „skyrius vienbalsiai priėmė sprendimą“ ir komitetas bus. Jį sudarys ne tik šios partijos nariai, bet ir nepartiniai ar iš kitų partijų atėję. Tiesa, uteniškiai rizikuoja būti suspenduoti savo partijos, nes lyderis Eugenijus Gentvilas mano, jog liberalai rinkimuose neturėtų rinktis komitetų kelią.
Ar pasiduos naujoms madoms Anykščių liberalai? Ši partija pastaruoju metu nerodo aktyvumo, nėra žinoma, ką jie kels ir ar išvis ką nors kels kandidatu į Anykščių merus ir koks bus jos rinkiminis sąrašas. Tikimasi, kad anykštėnai liberalai kandidatu į merus kels rajono tarybos narį, skyriaus lyderį Luką Pakeltį.

Linas BITVINSKAS

 

13 Komentarai

 1. Šita, norėjau visiems padėkoti, kurie prisidėjo prie Vikonių kelio projekto pradžios 🙂 Jei viską be priekaištų padarysit, padėkosiu ir dar kartą 🙂

 2. Miciau, žinai… geriau vieną kartą 100 eurų, negu 100 kartų ačiū! 🙂

 3. kuriam ir mes ant Anykščių ”RIMTI REIKALAI” komitetą.Registruojamės pilyje

 4. per si kelia vikoniu ,daug zmoniu ten taps del meruotoju kaltes ,zemgrobiais,pamatysit

 5. kas dabar keps blynus ,kas balionelius ruzavus dalins ,juk del to buvo verta gyvent

 6. Kai pagalvoji...

  Lukas geriausiai tiktų Anykščių konservatorių lyderiu būti. Neturi komunistinės praeities. Nesusijęs su Panevėžio moterytėmis. O ką?

 7. Žmonės netikėkit liberalais, jie viską pasiryžę paverst betonu, nekreipia dėmesio į žmonių poreikius. Geriausias to pavyzdys Vilnius, draudžiamose zonose stato namus, netikslingai leidžia milijardus, privertė žmones mokėti už komunalinių atliekų tvarkymą, net už tuos žemės sklypų savininkus kur net nėra pastatyta jokio namo ar pastato. Jau vien nuniokoto Gedimino kalno užtenka ir net nesiruošia jo sutvarkyti, kur ir durniui aišku, nebėra medžių kalnas griuvo ir grius ir jokie betonai neišgelbės.

 8. Kaip įdomu!!! Gedimino kalną nukirto 2013, kai liberalų Vilniaus valdžioje nebuvo, jie atsirado po 2015 metų, bet vis tiek kalti.
  pasiguglinkite Gedimino kalnas Vilniuje liko be medžių BNS 2013 m. balandžio 19 d. 11:19

 9. Jei Lukas pereitu, kad ir i Valstiecius manau turetu labai menkus sansus pakliut i taryba. Ir aplamai ka mes zinom apie Anyksciu liberalus? Beveik nieko. Rasalas vis dalyvauja visokiose viktorinose, karta teko matyt per tv ir tai l.silpnai pasirode, bet bent jau sioks toks pozityvas, o tokiu kaip Masiulis labai lenktais nagais turbut Anyksciuose nera? O iki rinkimu ar kas neprisicirkins kaip seniunas sosdemas Pajarskas tai cia dar klausimas.

 10. nepasisekė politikoj, tai gal sporte pasiseks…. trampliną jau turi

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.