Liberalai grįžo į valdžią, Povilo Gurklio firma – į Anykščius

 

Gal tai ir sutapimas, tačiau skandalingai Šeimyniškėlių piliakalnio pilies statybose išgarsėjusi firma vėl darbuosis Anykščių rajone.

Centrinis viešųjų pirkimų portalas skelbia, kad Anykščių rajono savivaldybės administracija rugpjūčio 14 dieną pasirašė sutartį su UAB “POVILO GURKLIO FIRMA” dėl Troškūnų Kazio Inčiūros gimnazijos sporto salės grindų remonto darbų. Sutarties suma – 21 tūkstantis eurų. Darbai turi būti atlikti iki šių metų gruodžio 30 dienos.
Anykščiuose liberalų valdymo metu mūsų rajone ši, tuo metu liberalo iš Kupiškio, P.Gurklio firma laimėjo kelis rangos konkursus, didžiausias iš jų – medinės pilies statyba ant Šeimyniškėlių piliakalnio. P. Gurklio firma šį konkursą laimėjo pasiūliusi gerokai mažesnę kainą nei buvo numatyta. 2017 m žiemą paaiškėjo, kad ekspertai nustatė, jog šios įmonės įrengti pamatai gali neatlaikyti pilies konstrukcijos. Anykščių savivaldybė nutraukė pilies statybų sutartį, o UAB „Povilo Gurklio firma“ išmontavo 66 išgręžtus pamatus.
P. Gurklys buvo pirmas Kupiškio rajono vadovas, tuomet vadintas valdytoju. Priklausęs Lietuvos valstiečių partijai, vėliau – Lietuvos krikščionims demokratams, 2011 m. jis subūrė Nepartinių ir nepriklausomų koaliciją. 2015 rinkimuose į savivaldą P. Gurklys Kupiškyje dalyvavo su Liberalų sąjūdžiu.

Vėliau P. Gurklys metė ne tik statybas ant Šeimyniškėlių piliakalnio, bet ir partiją ir pavasarį vykusiuose rinkimuose į Kupiškio mero postą dalyvavo kaip visuomeninio komiteto narys. Tiesa, rinkimuose jam sekėsi nekaip. Komiteto „Už Kupiškio kraštą“ kandidatas P. Gurklys gavo tik 602 balsus (7,30 proc.) ir liko priešpaskutinis.  Kupiškyje dėl mero posto antrajame ture varžėsi Dainius Bardauskas (iškėlė Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai) ir Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos atstovas Vidmantas Paliulis. Meru tapo D.Bardauskas, bet dabar jis po STT tyrimo nušalintas nuo pareigų pareiškus įtarimus korupcija.
Tikimės, kad remontuoti Troškūnų gimnazijos grindis šiai firmai seksis geriau, negu įrengti pamatus ant piliakalnio.
NYKŠČIAI

16 Komentarai

 1. Kas parėmė per rinkimus, tas ir laimi konkursus darbams. Tokia poveikio remti politikus praktika….

  • logikos klaida

   Tai kad jis rinkimus pralaimėjo
   “„Už Kupiškio kraštą“ kandidatas P. Gurklys gavo tik 602 balsus (7,30 proc.) ir liko priešpaskutinis. “

 2. Laikas remontuoti spotto salės grindis kai mokslo metai visai čia pat.

  • Kada pingai ateina į biudžeto sąskaitą ir įvyksta konkurso suregistravimas, tada tik sutartis pasirašoma. Nieko blogo, kad ir laukie pasportuos moksleiviai.

 3. abejoju ju sugebejimais.

 4. Tai grįš ne tik gurkys, visi dabar atgal – Gudonienė, Šapoka ir t.t.

 5. Už vieną kvadratinį metrą beveik 130 euriukų – tai pigu ar brangu ? Dar vienas klausimėlis, pasirašiusiems sutartį – ar savo namuose, keisdami grindis mokėtumėte už vieną kvadratinį metrą po 130 euriukų ? Standartinis dviejų kambarių butukas (be vonios ir tualeto) kainuotų apie 6300 euriukų… Tai pigu ar brangu ?

  • logikos klaida

   Reiškia, kad kiti norėjo gauti daugiau. Jokių spec. reikalavimų konkurse nebuvo. Tik kaina.

   • Zigmas Kirtiklis

    kiti tai pagal susitarimą pateikę pasiūlymus su didesne kaina, net neketinę laimėti. Kam mulkinti tuos, kas nežino konkursų “laimėjimo taisyklių”. Nejuokinkite kiškių krūmuose- lūpos plyš 🙂

    • Kas gali pamaišyti pateikti mažesnės kainos pasiūlymą? Tulpinių laikai baigesi. reaikarnacija nepavyko, teismai Molėtuose vyksta…

 6. Kas jums už skalijimą pinigus moka? Tas pats per tą patį…Jei Gurklys būtų kaltas, tai pilį seniai galėjo pastatyt kiti. Kodėl gi jį nestovi?

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.