Leonas Alesionka į politiką žvelgia nesupančiotas partiniais interesais

Buvęs Anykščių rajono meras Leonas Alesionka, dabar gyvenantis Panevėžio rajone juokiasi, kad  jau keli metai nepriklauso jokioms partijoms, yra pensininkas, tad turi privilegiją į Anykščiuose susiklosčiusią situaciją pažvelgti nesaistomas partinių ryšių ir interesų. „Nykščių“ portale ne kartą pasirodė komentarai, pasirašyti jo vardu, ar tik inicialais. Pasidomėjome, ar tai jis rašo, o gal internetiniuose karuose kai kas rašo tik prisidengdamas jo pavarde.

– Ar tai jūs išdėstote savo nuomonę, ar kažkas kitas prisidengia?
– Savo komentarus pasirašau pats, tačiau pastebėjau, kad ir vietoj manęs kai kas bando rašyti. Matyt, mano pavardė patinka.
– Ką manote apie kandidatus į Anykščių mero postą prieš antrąjį rinkimų turą?
– Pirmiausia reikia atkreipti dėmesį, kad ant abiejų kandidatų buvo pilamas purvas. Sigutis Obelevičius buvo kaltinamas prostitutėmis, Kęstutis Tubis – STT. Man jokio skirtumo, kas bus meru, neturiu Anykščiuose jokių interesų, todėl situaciją vertinu bešališkai, Tubis man – ne draugas, bet ir Obelevičius – ne „švogeris“.
Matau, kad Tubiui velniškai sunku, propaganda prieš jį varoma žiauri, naudojamasi proga jį trypti. Aš sakyčiau taip – Tubis blogas, bet kodėl jo STT nesučiupo prieš metus, prieš pusmetį, kodėl dabar?  Kai dirbau Valstybinėse ligonių kasose, ten  su trenksmais išvežė jauną vyruką. Rezultatas koks? Nekaltas. Bet jaunam žmogui gyvenimas sugriautas. Ar gali būti, kad po metų paaiškės, kad Tubis kaltas? Gali. Bet ar gali būti, kad jis nekaltas?  Gali. Taigi – niekas neaišku, kodėl aš turėčiau su juo nesisveikinti arba kažkaip kitaip į jį žiūrėti? O žmogų jau pjudo, beje, jau dvejus metus.
– Ką jūs manote apie rinkimų į savivaldybės tarybą rezultatus?
– Rinkėjai sukūrė nelengvą situaciją, kai  kelios partijos gavo panašų mandatų skaičių. Bet kokiu atveju reikės koalicijos. Esu rašęs, kad dabartinėje situacijoje tobuliausias variantas Anykščiams –  pakartoti dar vienai kadencijai Kęstučio Tubio – Sigučio Obelevičiaus duetą. Šiose pozicijose jie stipriausi. Jų komandos darbingos. Linkiu anykštėnams nesiblaškyti, nepasiduoti visokių intrigantų bei isterikų kiršinimams ir išlikti tvirtiems.

Plačiau – „Šilelyje“.

Linas BITVINSKAS

17 Komentarai

 1. SAVAS APIE SAVUS!

  KONSERVATORIUS GINTARAS GIRNIUKAITIS APIE S.OBELEVIČIŲ IR KITUS: “„Oponentams, kurie man priekaištauja už neblaivaus sukeltą avariją atsakau – aš girtas blaiviau mąstau nei jūs būdami blaivūs. Apskritai aš keliu klausimą ar man reikia į Anykščių rajono tarybą? Sėdėti tarp 24 kvailių ir bandyti kažką daryti? Atsakykite, jei jūs turėtumėte įmonę, kurios biudžetas 30 mln. eurų (t.y. toks kaip Anykščių rajono biudžetas) ar kurį nors iš dabartinės rajono Tarybos narių samdytumėte į savo bendrovės valdybą? Nesamdytumėte nei vieno, net ir mano partijos lyderio S.Obelevičiaus. Ir žinau kodėl – jūs nenorėtumėte, kad jūsų įmonė bankrutuotų. Kur mūsų kandidatų idėjos? Ar kuris iš kandidatų žino ką su tuo rajonu daryti?“ – retoriškai klausė konservatorių kandidatas į Anykščių rajono tarybą.”

 2. FAKTAS KAIP BLYNAS

  Koks šelmis bebūtų tas konservatorius Gintaras Girniukaitis, bet juk jis pasakė tiesą! Kaip tas vaikas iš H.Anderseno pasakos ėmė ir sušuko: Žmonės, žiūrėkite! Karalius nuogas ! 🙂

 3. Tas tiesa, pjudymas žiaurus. beje, negirdėjau iš mero lūpų apie savo oponentus blogo žodžio, tuo tarpu net apsiputoję geltonais snapais politikai rėkia, kad tubis juos purvais pila. Man tai panašiau, kad jie patys praradę bet kokį garbingumo jausmą.

 4. kad mes ir patyszinom kas per konservatorius zmogus,pasibaisetina

  • DAINELĖ APIE DVARĄ :).

   NUSIPIRKSIU DVARĄ!

   Nusipirksiu dvarą-
   Bus gyvent man gera.
   Vartus uždarysiu,
   Partijas išvysiu!

   Pataupysiu nervus
   Išvaręs konservus!
   Kam man tie valstiečiai?
   Jie apaugo kiečiais.

   Kam man reik socdemų
   Ir dar liberalų?
   Paksu ar darbiečiais –
   Sotus iki valiai!

   Todėl pirksiu dvarą
   Ir šunis paleisiu!
   Politinių durnių
   Kieman neįleisiu!

 5. Gerai pagalvojus.

  Kartais juodoji gyvenimo juosta tampa pakilimo taku.Sėkmės merui K.TUBIUI.

 6. Matosi, kad į Anykščius žiūri iš toli. Mes anykštėnai girdėjome ir matėmė kaip purvą pylė Tubis, o Alesionkai atrodo priešingai. Kai informaciją renki iš atstumo, tai gali susidaryti priešingą nuomonę. Tai primena vakariečius intelektualus, kuriuos Stalinas taip apgavo, kad jie nuoširdžiai tikėjo, jog CCCP gyvenimas rojus.

  • Taigi aha !

   Mielas komentatoriau. Nagi senai nebe TSRS laikai. Internetas Lietuvoje, informacinės technologijos… Negi nežinojai? Nebereikia sėdėti savivaldybėje, kad iš arti stebėti. Viskas kaip ant delno, net jei tas Alesionka ir Aliaskoje būtų!:)

   • Tu internete sėdėdamas nesutinki Tubio kaip mes. Pas tave neateina su savo laikraščiu ir nepripasakoja visokių blėdžių.

    • Kur gi ne...

     Vai kokie jūs kankiniai! Ir kaip čia Dievulis iki šiol nepasiėmė jūsų visų į dangų…? 🙂

 7. K.Tubio likimas yra labai panašus į L. Alesionkos- abu nesibaigus kadencijai yra nušalinti nuo pareigų, abu despotiško vadovavimo stiliaus, abu nepastovūs anykštėnai. Po rinkimų K. Tubis kaip ir L. Alesionka sėdės namuose ir rašys komentarus į Anykštą, gal tik Leonello poetiniai sugebėjimai neabejotinai geresni… Pagyvensim pamatysim.

 8. Nelengvas apsisprendimas

  Sunkiausia sekmadienį bus apsispręsti partizanams, politkaliniams ir tremtiniams. Jiems Sigutis nėra svetimas kaip konservatorius, o tremtyje gimęs Kęstutis yra vienas iš jų. Žinau su kokia pagarba jis atsiliepia apie savo likimo brolius ir seseris. Partizanai niekada savų neišduoda! Kiek brudo Stalino NKVD yra išpylusi ant jų vadų ir eilinių – žinome. Štai kam bus sunkiausia apsispręsti. Tačiau tikiu, kad šie visus pragarus atkentėję ir gyvi išlikę žilagalviai nepasimes ir ras rajonui tinkamiausią sprendimą.

 9. Apie smurtą

  Seksualinis smurto sukelta trauma gali būti juntama metų metus. Daugiau nei trys ketvirtadaliai apklaustų vyrų pasakojo apie depresiją, staiga užplūstančius siaubingus prisiminimus ir košmarus.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.