Lėmė rinkimų “švytuoklė”

{mosimage}
Man kaip valdančiosios partijos atstovei, o juo labiau Ministro Pirmininko patarėjai, teko atsakyti už visą Vyriausybės darbą, aiškintis ir dėl dirbtinai sukeltų skandalų, ir dėl  kai kurių Vyriausybės priimtų labai reikalingų, bet prieštaringai visuomenės vertinamų sprendimų. Negaliu teigti, kad Lietuvos socialdemokratų partija nepadarė nė vienos klaidos, teko prisiimti politinę atsakomybę ir už koalicijos partnerių klaidas, kuriems šie rinkimai baigėsi kur kas liūdniau.
Apmaudu, kad skandalai, deja, užgožė nuveiktus darbus. Visuomenė mėgsta girdėti negatyvą, o geri darbai, ekonomikos pasiekimai, deja, nebuvo išgirsti.
Socialdemokratų partijai teks atsijauninti, nes ir reitingavimo rezultatai parodė,kad mūsų rinkėjai Seime nori matyti tuos pačius politikus, kurie partijai Seime atstovauja jau keletą dešimtmečių. Jaunesnės kartos politikams teks atlikti rimtą analizę bei rasti būdų ryškiau ir aktyviau save pristatyti visuomenei, įtikinti, kad esame pasirengę atstovauti savo politinei jėgai.
Naujai Lietuvos valdžiai belieka palinkėti sėkmės, kad pavyktų įvykdyti rinkimų pažadus ir nenuvilti žmonių, o tam ji turi gerą pagrindą – Lietuvos ekonomika stovi ant tvirtų bėgių.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.