Leliūnuose sklandė muzikos paukštė

Kai gamta švenčia rudenį, kai žemę nukloja spalvotas lapų kilimas, Anykščių kultūros centro  Leliūnų skyriaus kolektyvas  muzikos mylėtojus sukviečia į tradicinį  respublikinį vokalinių ir romansinio dainavimo kolektyvų festivalį – konkursą „Skrendanti muzikos paukštė“.   Šį sekmadienį festivalis vyko jau tryliktą kartą, jame dalyvavo net 14 kolektyvų. Kaip visada, kolektyvų pasirodymą vertino kompetentinga komisija: pirmininkas – pianistas, Anykščių muzikos mokyklos fortepijono mokytojas, koncertmeisteris, VšĮ „Prasmingas garsas“ steigėjas ir direktorius Stanislovas Aglinskas. Nariai: muzikos mokyklos pedagogas, fortepijono mokytojas, kompozitorius, dainų bei instrumentinių pjesių kūrėjas  Bronius Petrokas, Anykščių kultūros centro direktorė Dijana Petrokaitė ir etnografė, folkloro ansamblio „Valaukis“ vadovė ir populiariosios muzikos atlikėjų grupės „Užgaidos“ vadovė Regina Stumburienė.

Kolektyvai daugiau nei  porai valandų pasinėrė į dainų sūkurį.  Geriausius kolektyvus rinko ne tik komisija, bet ir žiūrovai. Juk ne paslaptis, kad žiūrovų simpatijų nominacija ir prizas yra mieliausias…

Tad kaip vyko konkursas, kas laimėjo, kokias dovanas gavo, kokie garbūs svečiai juos kalbino, kas dalyvius ypatingo skonio šurpa vaišino, skaitykite šeštadienio „Šilelyje“.

Dalina RUPINSKIENĖ

 

3 komentarai

  1. Kuriuos Leliūnuose vyko ši šventė?

  2. Smagiai žmonęs gyvena

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.