Lazda mušė per galvą

Balandžio 21 d. gautas vyro (g. 1940 m.) pareiškimas, kad apie 19.00 val., jo namo, esančio Anykščiuose, Gėlių g., kieme, iš matymo pažįstamas vyras kartu su pareiškėjui nepažįstamu asmeniu, sudavė lazda du kartus į galvos sritį ir pagrobė piniginę, kurioje buvo 50 eurų, asmens dokumentai ir benzininį pjūklą.

Padaryta 190 eurų turtinė žala. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Įtariamieji nusikalstamos veikos padarymu, tai yra vyrai, (g. 1998 m.) gyv. Anykščių r., Sedeikių k., Sielių g. ir (g. 1999 m.) gyv. Anykščiuose, Liudiškių g. sulaikyti ir uždaryti į Utenos aps. VPK areštinę.

4 Komentarai

  1. tai reikia kaip reikiant papurtyt gal tai tie kur atimineja rankinukus ,uzpuolineja moteri.baisu kai nieko nebijoma.reikia daugiau budet tokiose gatvelese ir prie gamyklos ir prie buvusio viktorijos eini ir drebi

  2. tokius sodinkit ilgam,musa zmones kad tik turetu is ko gert… kokie jie vyrai? jie vaikai,nesubrende kazkokie… gaila man ju tevu… uz tokius prikolus duot pasedet kelis metelius,gal i prota ateitu !

  3. pasodinti.. nu kur mastymas??? zmogau, ten atsidures, tik dar daugiau ispleti pazintis o jos tikrai , tau siulo ne rankinukus atimineti ar su lazdom per galvas dauzyti … taip kad tokiem jauniem , manau reikia psihologines pagalbos , o anyksciuose jos visiskai nera realiai..

  4. Haha ot gerai bomzai supisti krv kaimieciai

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.