Laukiama siuntinio iš Kinijos miesto Pengžou

2018 m. gruodžio 10 d dieną buvo pasirašytas memorandumas tarp Lietuvos Respublikos Anykščių rajono savivaldybės ir Kinijos Liaudies Respublikos Pengžou miesto, Sičuano provincijos dėl turizmo, švietimo, žemės ūkio, biomedicinos, kultūros ir ekonomikos sričių bendradarbiavimo kūrimo.

Nors atstumas nuo Anykščių iki draugingo Pengžou miesto net 13086 km, kinai pasiryžę mums pagelbėti šiuo sunkiu laikotarpiu. Kaip „Nykščiams“ sakė rajono meras Sigutis Obelevičius, apsaugos nuo koronaviruso priemonės jau keliauja ir, jei nenutiks nieko nenumatyto, Anykščius turėtų pasiekti jau šią savaitę. Pasak mero, savivaldybė gavo nuotraukas, kuriose užfiksuota, kaip apsaugos priemonių siuntinys kraunamas ir ruošiamas tolimon kelionėn.

Dalina RUPINSKIENĖ

Nuotraukoje: 2018 m. gruodžio 10 d. Angelų muziejuje Anykščių rajono meras Kęstutis Tubis pasirašo bendradarbiavimo memorandumą su Kinijos Pengžou miesto Sičuano provincijos meru Wang Fengjunu.

 

5 Komentarai

  1. Protokolo reikalavimų pažeidimas

    Tik Tubis galėjo sugalvoti Kinijos liaudies respublikos atstovą, komunistų partijos narį pasodinti prie paveikslų su kryžiais. Jei nėra proto ir takto jausmo, tai jokios pareigos nepagelbės.

    • kad taip viskas blogai buvo padaryta, tai kodėl dabartinė valdžia priima pagalbą. Kinija taip pat nukentėjo, bet dabartinis meras iš to tik pasišaipė ironizuodamas situaciją

  2. Dviejų komunistų nuotrauka.

  3. K.Tubis dirbo sazinigai,dirbo zmonems,-buvo nuostabus Meras ir uz visus pasišaipymus reiks atsiprašyti.

  4. pataisau klaida -saziningai

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.