Lankėsi Vokietijos kelionių organizatoriai

Savaitgalį Anykščių kraštą išmaišę vokiečiai pažymėjo, jog jų tautiečius čia labiausiai trauktų kaimo turizmo sodybos.
Į Lietuvą atvykstantys vokiečiai iki šiol dažniausiai rinkdavosi sveikatingumo ir medicinos turizmo paslaugas. Poilsiaudavo tik Kuršių Nerijoje, Klaipėdoje arba Šilutėje.
Po apsilankymo Anykščių rajone užsieniečiai neslėpė susižavėjimo apgyvendinimo paslaugas teikiančiomis įstaigomis.
Thomas Tausend iš kelionių agentūros „2000 Reisen“ pastebėjo, kad nesitikėjo tokios geros viešbučių kokybės. Jam ypač patiko nakvynė viešbutyje „SPA Vilnius“. Pasak Vokietijos kelionių agentūros atstovo, šis viešbutis tikrai gali būti priskirtas boutique klasės viešbučiams ir priimti aukščiausio lygio turistus.
„Daliai svečių Lietuva priminė… Švediją! Tačiau kaip stipriausią dalyką, kuris galėtų sudominti vokiečių turistus, jie nurodė kaimo turizmą. Pasak vokiečių, ši sritis turi itin didelę perspektyvą, nes Vokietijoje situacija tokia, kad net ir užsisakęs poilsį kaimo turizmo sodyboje neturėsi galimybės pajusti ramybės. Kaimynas (dažniausiai taip pat kaimo turizmu užsiimantis) yra 5 metrai nuo tavęs. O Lietuvoje poilsiaujantis „kaimynas“ yra kažkur toli“, – sakė infoturą Vokietijos kelionių agentūroms organizavęs Udrius Armalis, UAB „Udriaus projektai“ vadovas.
Kadangi turas organizuotas per Atvelykio savaitgalį, svečiuodamiesi Anykščiuose, Arklio muziejuje, visi svečiai senoviniu būdu margino kiaušinius.
UAB „Udriaus projektai“ nuotraukos
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.