Lankėsi Seimo narys Gabrielius Landsbergis

Šiandien Anykščių rajono savivaldybėje konservatorių lyderis susitiko su Anykščių rajono meru Kęstučiu Tubiu.

Susitikimo metu Seimo narys domėjosi 2018 m. biudžetu, miesto vystymosi planais, darbo vietų rajone skaičiumi, galimų sprendimų paieška dėl susiklosčiusios Anykščių rajono savivaldybės ligoninės finansinės situacijos. G. Landsbergis Anykščiuose ir kitose Lietuvos savivaldybėse lankosi siekdamas iš pirmų lūpų išgirsti rajonų problemas.

Anykščių r. savivaldybės informacija

8 Komentarai

 1. Jau geriau Kubilius buvo lyderis, nei šitas jaunuolis….

 2. Greta patiko labiau.

 3. Landsbergis atrodo kaip mokyklinukas iskviestas i direktoriaus kabineta.😁 Sesk..du.😂

  • Pagal neverbalinę kalbą matosi, kad G.L. užima dominuojančia poziciją, jaučiasi padėties šeimininku ir agresyviai demonstruoja savo galią. K.T. sėdi atsitraukęs, korpusas nuo ašies paduotas atgal. Tai bijančio, vengiančio ir norinčio pabėgti žmogaus poza. Nors angliškoji mokykla tokią poza priskiria – savęs išaukštinimas, parodoma, kad nepriimame pašnekovo, demonstruojama nuostata „Man nesvarbu“.
   Plaštakų sukryžiavimas ant stalo- vyrų atveju– nepriėmimas, uždarumas; moterų arba vyrų kuriems kritęs testosteroni lygis – apsauga, gynyba, baimė. Plaštakos su sunertais pirštais – agresija, siekis valdytis, dažnu atveju bandymas nuslėpti savo emocinį pranašumą.

 4. dus rimti vyrai tik bonkos trūksta

 5. Ruošia dirvą sekantiems rinkimams

 6. Ar atstatis Anukas kolukius, kuriuos sugriove senelis. Ar sugrazins pencijas pavege koncervatoriai. Daug neatsakitu klausimu yra………..kas i juos atsakis??

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.