Laisvų darbo vietų atsiranda ir kaimiškose vietovėse

Anykščių rajono savivaldybės administracija organizuoja atranką į pakaitinio Viešintų seniūnijos specialisto pareigas.
Pagrindiniai reikalavimai kandidatui – turėti ne žemesnį kaip aukštesnįjį išsilavinimą arba iki 1995 metų įgytą specialųjį vidurinį išsilavinimą; gerai išmanyti Lietuvos Respublikos įstatymus, Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimus bei kitus teisės aktus, susijusius su Kaimo rėmimo specialiųjų programų įgyvendinimu, kitais žemės ūkio klausimais, asmens duomenų apsaugą, informacijos teikimą, dokumentų rengimą, įforminimą, tvarkymą ir apskaitą; mokėti valdyti, kaupti, sisteminti, apibendrinti informaciją ir rengti išvadas, sugebėti savarankiškai planuoti, organizuoti savo veiklą; turėti bazinę kompiuterinio raštingumo kvalifikaciją.
Specialistui teks tvarkyti namų ūkio knygas, rengti pažymas, pildyti paraiškas dėl tiesioginių išmokų už žemės ūkio naudmenas ir pan.
Su naujuoju darbuotoju bus sudaroma terminuota darbo sutartis neilgesniam nei 2 metų laikotarpiui.

4 komentarai

  1. Na ir kam reikalingi tie pavaduotojai, seniunai ir taip neturi tiek darbo, kiek reikia paprastam zmogui dirbti uz minimuma, o seniunai kokias algas ima

    • Ar Jus žinote kokią algą gauna ? Ar viena boba sakė ? Jei gautų tokią algą kuri būtų konkurencinga rinkoje- seniūnų būtų kiek nori. Ką turime dabar ? Niekas nenori eiti į konkursą, nes žino kokį darbą už kokią algą reiks atlikti.

  2. Komentaras

    Jei jau taip sunku butu dirbti seniūnu tai pensininkai nesėdėtu iki gyvos galvos. Teisingai rašo, kad jie nieko neveikia, kada nueisi tada kavutę geria susėdę. Kad ir pasėlių deklaravimas, jau patys ūkininkai deklaruoja internetu. Gyvulius deklaruoja veterinarinė tarnyba Anykščiuose. Gyvenamosios vietos deklaravimas- pats savininkas deklaruoja ir nereikia mokėti pinigų. Namų ūkio knygų jei neklystu seniai jau nebeliko. Klausimas: ką veikia seniūnijoje 7 darbuotojai ar net ir daugiau?

  3. Ukrainieciu atsiveskit

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.