Laikas tvarkytis

Vilniuje gyvenantys „Nykščių“ skaitytojai pasipiktinę didžiule betvarke šalia vartų kitoje Anykščių senųjų kapinių pusėje. Tai jau trečias panašus skundas per nepilnus metus.
Dėl sunkvežimių sugadinto privažiavimo skaitytojai į redakciją kreipėsi dar ankstyvą pavasarį. Tačiau viskas pasikeitė tik į blogąją pusę.
„Atvykome iš Vilniaus aplankyti artimųjų kapų. Ir labai nustebome, kad negalėjome privažiuoti. Keliukas visas buvo išvagotas sunkiasvorio transporto. Prieš mus važiavusi mašina kapinių pabaigoje net įklimpo. Šiukšlės irgi neaišku, kada vežtos, nes byrėjo iš konteinerių. Visur netvarkingai pristatyta automobilių. Nors kapinės labai gražios, žmonių prižiūrimos, tačiau baisi betvarkė prie vartų nuo miško pusės – sukrečia. Atsakingoms valdžios institucijoms – gėda! Už ką jie algas gauna?“, – tokį laišką ir keletą vakar darytų nuotraukų  atsiuntė iš sostinės sugrįžę anykštėnai.  
Pernai lapkričio viduryje gyventojai skundėsi ir dėl itin prastos betoninių laiptų būklės bei dėl pro „gurbelio“ langus kyšančių naujų karstų. Tačiau tai jau kita amžinojo poilsio vieta.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.