Labiausiai neišnaudota upė?

Mero patarėjas Donaldas Vaičiūnas, kalbėdamas su „Nykščių“ žurnalistu išsakė mintį, jog Anykščių verslininkai turistams galėtų pasiūlyti daugiau pramogų Šventojoje, kuri nuo užtvankos iki pat Puntuko akmens kol kas nėra „įveiklinta“. 
Ką veikti kad ir mažiausiuose vandens telkiniuose, dažnas žino – užsikabink ant laivelio nuo akumuliatoriaus varomą variklį ir plaukiok į valias. Buvo ir originalesnių minčių – po vandeniu įrengti kažką panašaus į Medžių lajų taką. 
„Pas mus faktiškai nuo užtvankos iki Puntuko upė neišnaudota. Aišku, čia reikia laikytis visų reguliavimų, vandens eismo taisyklių… Bet šitoje vietoje dar neužpildyta niša. Yra bandžiusių kažkokius projektėlius įgyvendinti, bet užtikrinto dar nebuvo. Šitoje vietoje dar galima kažką padaryti, kad ir kaip su tais biurokratiniais dalykais sudėtinga. Kažkokį plaukimą… Na, ir kitas dalykas – aišku, tai vyksta, bet ne tiek ir daug – tai žygiai. Reikia, kad jie būtų reguliarūs, vis kitokie, vis įdomesni, vis ilgesni. Net neabejoju, kad susirinktų dalyvių ir iš kitų rajonų. Ir kaimo turizmo sodybų klientai juose tikrai dalyvautų“, – sakė D. Vaičiūnas, kurio teigimu krašte iš vandens, miško, kalvų ir kūrybiškos praeities dar galima išspausti nemažos naudos.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.