Labiausiai laimėjo tik prekybos centrai

Kai kurie maitinimo srityje ketinantys save išbandyti verslininkai, specialiai Anykščių miesto šventei skubėję atverti duris, iš dalies patyrė fiasko, arba, kitaip tariant, neužsirekomendavo. Jeigu negali konkuruoti patiekalų kokybe ir kainomis, reikia bandyti prisivilioti aptarnavimu ar interjeru, bet svarbu yra visuma.
„Norėjome išmėginti per šventę atsidariusios blyninės meniu. Atėjome ir pusvalandį laukėme kol padavėjai nurinks stalą. Paskui atnešė meniu, vėl laukėme. Tada susimaišė, kas iš ko ir už ką paėmė pinigus, žodžiu, personalas bandė dirbti, tačiau nesisekė. Išėjome nieko nepešę ir neparagavę“, – pasakojo blynų mėgėjas.
Taigi šventėje labiausiai sekėsi tik šios srities "banginiams".
Palapinių prekybininkams labiausiai pasisekė tiems, kurie buvo arčiausiai centro, o mažiausiai klientų sulaukė parke įsikūrę pardavėjai.
Tuo tarpu prekybos centrai dirbo pilnu pajėgumu, pagrindiniai pirkiniai – ledai, gėrimai, arbūzai ir kitos prekės.
„Þmonių, lyginant su praeitais ir užpraeitais metais, šventėje buvo mažiau, bet ir tie jau tiek nebepirko. Greičiau mums tai buvo eilinis šeštadienis, o anksčiau vos tilpdavo viduje pirkėjai. Gal čia euras įtakoja, o gal konkurencija?"– kalbėjo konditerijos gaminiais prekiaujanti pardavėja.
 
Šiuo metu Anykščiuose planuoja pradėti veikti dar kelios kavinukės, tačiau jų sėkme yra nemažai abejojančių.
Teliko vienintelis didesnis renginys rugpjūtį – bardų festivalis "Purpurinis vakaras". Po jo visi, išskyrus vieną kitą, paslaugos teikėjai pradeda mažinti apsukas. Ypač – kaimo turizmo sodybos, kurios du iš trijų savo darbuotojų paprasčiausiai priverstos atleisti.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.