L. Pobedonoscevas pagrindiniame vaidmenyje komedijoje „Amnezija už 400 000“ mūsų kultūros centre

Jau vasario 7 d. 18 val. Anykščių kultūros centre žiūrovai scenoje išvys iš tolimųjų kelionių po pasaulį sugrižusį į Lietuvą, visų mėgiamą aktorių  – Leonardą Pobedonoscevą, kuris spektaklyje suvaidins pagrindinį  – Daktaro -vaidmenį.
Spektaklyje taip pat vaidina visiems puikiai žinomi teatro, kino, TV filmų ir serialų žvaigždės, daugumai atpažįstami iš populiarių TV projektų – tai – Rimantė Valiukaitė, Toma Vaškevičiūtė, Ramūnas Šimukauskas, Marius Repšys. 
Spektaklio režisierius Ramūnas Cicėnas pasakoja, kad „Amnezija už 400 000 €“ yra tas kūrinys, kuris publikai leidžia pailsėti, smagiai pasijuokti ir bent trumpam už teatro durų palikti tai, kas neramina.
Anot jo, spektaklio siužetas pasakoja, kaip vienas po kito pas daktarą ima lankytis vis keistesni pacientai, o tuomet pradeda dėtis neįtikėtinai keisti dalykai. Netrukus daktaras (aktorius-Leonardas Pobedonoscevas) rimtai puola į neviltį, baiminasi, ar tik pats nebus apsikrėtęs skleroze, o kaip komplikaciją gavęs dar ir haliucinacijas?!
Rapolas (aktorius Marius Repšys) teigia daktarui turintis vieną žmoną, tačiau greit išaiškėja, kad jis turi dar vieną sutuoktinę ir abi jos pradeda atakuoti daktarą, net ima reikalauti, kad vyrui patvirtintų diagnozę: „Ligonis neveiksnus“. Tačiau, kam to reikia? Ir dar abiems vienu metu!
„Būna ir blogesnių. Aš kartoju sau tai šimtą kartų per dieną. Būna blogesnių. Būna blogesnių. Visos moterys sau turi tai kartoti. Būna blogesnių“, – apie Rapolą daktarui pasakos jo žmona.
Netikėtai Rapolas tiek privirs košės, kad pareikš: „O kuo kalėjimas blogiau už šitą pilką, kasdienišką, žeminantį gyvenimą, gyvenimą be rizikos, be kibirkšties, be aštrumo, be prieskonių, be pinigų?“.
Pamažu daktaro kabinete įtampos lygis padidės iki absoliutaus maksimumo, Rapolas nuolat neprisimins net savo vardo, išvedinės daktarą iš kantrybės, o tada pradės atakuoti dar sunkesni atvejai, kol taps nebeaišku -išprotėjo visi ligoniai, o gal tik vienas daktaras? Tikra painiava! Netrukus įtampa peržengs padorumo ribas ir neapsikentęs medikas griebsis velnio lašų.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.