L. Graužinienė: „Kurie daug ir gražiai kalba, nelabai dirba“

Vyriausiosios rinkimų komisijos internetiniame puslapyje buvusios Seimo pirmininkės pavardė vis dar įrašyta tarp kandidatų Anykščių – Panevėžio rinkimų apygardoje. Tačiau pati ji tvirtina, jog sprendimas nebedalyvauti aktyvioje politikoje buvo tvirtas ir nepakito.
Penktadienį, 18 valandą, Anykščių kultūros centre rengiamas net 14-kos pretendentų į valdžią prisistatymas visuomenei. Tarp jų tikrai nebus Loretos Graužinienės, kuri dar prieš kurį laiką ketino išmėginti jėgas rinkimuose.
Net kelias kadencijas įstatymų leidžiamojoje valdžioje dirbusi buvusi darbietė linki anykštėnams nepakartoti spalio klaidos ir nerinkti į Seimą žmogaus be patirties. L. Graužinienės teigimu, parlamento naujokams, net ir turintiems gyvenimiškos patirties, susivokti naujoje veikloje trunka maždaug metus laiko ir tik tada prasideda produktyvus darbas.
„Kadangi bus renkamas vienmandatininkas, tai pagrindinis jo darbas bus savo rinkėjų atstovavimas. Visi Seimo nariai lygūs, bet vienmandatinėje apygardoje išrinktas parlamentaras dar turi daug dėmesio skirti ir jį išrinkusiems. Labai svarbu, kad žmogus būtų kompetentingas, kad jis mokėtų bendrauti su to rajono žmonėmis. Be to, dabar nerenkama nei dauguma, nei mažuma – renkamas atstovas, kuris abejodamas dėl vieno ar kito balsavimo turėtų atsiklausti savo rinkėjų nuomonės. Tai čia reikia tokio. Svarbiausia, kad jis būtų darbštus, jog jis būtų suprantantis tą darbą ir ateitų ne dėl to, kad ateitų, o dėl to, jog nori padėti savo krašto žmonėms. Dažnai būna taip, kad tie, kurie daug ir gražiai kalba, nelabai dirba. O ar būsimasis Seimo narys dirbs daugumoje, ar mažumoje – čia situacijos neliečia. „Valstiečiai“ turi pakankamą daugumą. Visi Seimo nariai praktiškai turi tas pačias galimybes prieiti prie kiekvieno ministro“, – teigė L. Graužinienė.
Šiuo metu po tūkstantį apygardos rinkėjų parašų siekia surinkti 14 pretendentų: Egidijus Baltušis, Antanas Baura, Romualdas Gėgžnas, Auksė Kontrimienė, Kristupas Augustas Krivickas, Ričardas Krūminis, Lukas Pakeltis, Mindaugas Pauliukas, Ričardas Sargūnas, Ilona Stasiūnė, Valentinas Stundys, Valentinas Šapalas, Edita Tamošiūnaitė, Einaras Vildė.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.