L. Alesionka: „Sveikinu G. Kildišienę“

Buvęs Anykščių rajono meras, vienas iš pirmųjų, viešai pasveikino „valstietę“ su pergale ir padėkojęs balsuotojams už teisingą pasirinkimą, visus paragino ruoštis Prezidento rinkimams.
Leonas Alesionka 1992-1996 m. ir pats buvo LR Seimo narys. Jame aktyviai darbavosi Sveikatos, socialinių reikalų ir darbo komitete.  Dabartine politine šalies situacija nusivylimo neslepiantis žymus anykštėnas Prezidentę Dalią Grybauskaitę vadina konservatorių rupore. 
Sveikinu išrinktąją Seimo narę Gretą Kildišienę. Sveikinu Anykštėnus rinkėjus, priėmusius ryžtingą ir atsakingą sprendimą. Sergiejus Jovaiša geras ir garsus buvo krepšininkas. Politiku geru jis visgi netapo. Aš pats balsavau Aukštaitijos rinkiminėje apygardoje irgi už "valstietę" iš Kauno, Guodą Burokienę, triuškinančiai (62,74) laimėjusią prieš užkietėjusią, fanatišką ir rusofobišką konservatorę Rasą Juknevičienę (34,79). Tai gali būti laukiamų permainų Lietuvoje pradžia . Pagyvensime – pamatysime. Labai svarbu, kokia koalicija bus sudaryta ir kaip ji valdys. Jau dabar laikas pradėti mąstyti ir ruoštis Prezidento rinkimams! Kuo toliau – tuo labiau nusiviliu Dalios Grybauskaitės, vis labiau tampančios konservatorių ruporu, prezidentavimu ir vis blogėjančiais jos užsienio politikos rezultatais. Laikas permainoms artėja!“, – po nyksciai.lt straipsnių „Akivaizdu – S. Jovaiša pralaimėjo“, –  komentarų skiltyje prieš porą dienų parašė L. Alesionka.
Sveikinimas patalpintas, kai buvo žinomi tik keliolikos rinkimų apylinkių rezultatai.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.