L. Alesionka: „16 m. Anykščių rajonas per prievartą „kurortinamas““

Buvęs meras įsitikinęs, jog anykštėnus liokajais, aptarnaujančiais tik poilsiautojus, pavertė konservatoriai.
Leono Alesionkos teigimu, niekur pasaulyje taip nėra, jog teritorija klestėtų vien iš turizmo. Tuo gali pasididžiuoti tik patys egzotiškiausi kraštai, tačiau Lietuva tokia tikrai niekada nebus.
„Vyko stagnacija. Vietoj to, kad vystytų verslą, derintų norą būti kurortu ir darytų rajoną dirbantį ir užsidirbantį, nueita „kurortinimo“ keliu. Tam čia pasidarbavo konservatoriai. O socialdemokratai nesugebėjo pasipriešinti ir ką nors pasiūlyti. Taip išėjo. Buvo toks riedėjimas nuo kalno kaip visur. Anykščiai daug ką prarado per politikų stumdymąsi ir intrigas. Na, kodėl iš anykštėnų  reikia daryti liokajus – tarnus atvažiuojantiems ir vėl išvažiuojantiems papoilsiauti?“, – retoriškai klausė L. Alesionka.  
Kaip pavyzdį, jog Anykščiuose pradėta judėti teisinga kryptimi, buvęs kraštietis paminėjo reformą kadrų politikoje, o ypač pasikeitimuose Architektūros ir urbanistikos skyriuje.
Priminsime, jog buvusi vedėja Daiva Gasiūnienė dėl nesutarimų su administracija išvyko dirbti į Panevėžį. Prieš tai jai buvo skirtas ir papeikimas.
Architektūros skyrius, jai vadovaujant, bene, daugiausiai buvo susilaukęs neigiamų vertinimų  iš verslininkų ir paprastų anykštėnų.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.