Kviečia

Veiklių žmonių bendrija ragina anykštėnus jau šį sekmadienį atvykti pasikalbėti apie bene didžiausius nūdienos skaudulius. Pranešama apie vaišes ir muziką.
Pokalbis numatytas su vyrais, kurie paskelbs savo asmenines istorijas, kaip Dievas daro jų gyvenimuose stebuklus. Kaip visaapimanti Dievo meilė, malonė ir jėga visiškai pakeitė asmeninius žmonių gyvenimus, santykius šeimoje, versle ir kitose gyvenimo srityse. Jūs įsitikinsite, jog Dievas yra realus, galintis lygiai taip pat veikti ir Jūsų gyvenime bei nukreipti jį visiškai naujai bei netikėtai.
Vaišinsimės. Skambės muzika. Džiaugsimės krikščioniška vienybe. Renginys nemokamas – Anykščių bibliotekoje, Vyskupo sk. 1, 2a. Įėjimas iš kiemo. Šalia bažnyčios. Kieme yra automobilių aikštelė.Vasario 4 d., sekmadienį, 15 val. Rengėjai: LVŽB Panevėžio skyrius, padeda anykštėnai 860588417“, – rašoma organizatorių pranešime.

3 komentarai

  1. Didžiausi skauduliai

    Apie valstiečius kalbesime?

  2. Kokia čia sekta makaronus kabins

  3. AR TIK NE „MARIJOS“ RADIJAS ORGANIZUOJA ŠĮ DESANTĄ Į ANYKŠČIUS, ŽADĖDAMAS VAIŠES ? MUSULMONAI IRGI KVIEČIAMI? Į TERORISTUS VERBUOS? NE? TAI KAS TEN ĮDOMAUS…?

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.