Kvartalinė atnaujinimo programa – ranka pasiekiama

Tai paaškėjo per vakar vykusį Anykščių rajono savivaldybės tarybos posėdį, kai politikas Arūnas Liogė pasiteiravo, kodėl stringa Pušyno mikrorajono renovacija. Jam pasirodė, jog iki šiol permažai apie tai šnekamasi su gyventojais, nes įvyko tik vienas susirinkimas.

„Tikrai aktyvinsime pokalbius su gyventojais. Buvo keletas, kurie kategoriškai – prieš. Netgi skundė ir mūsų darbuotojus, kad jie įtikinėja renovuoti – visokių dalykų būna. Žmonės galvoja labai įvairiai. Tačiau ketvirtame etape norą dalyvauti atnaujinimo programoje pareiškė 14 namų. Tai tikrai labai neblogai, jei jie prisijungtų. Tokiu atveju kitais metais būtų renovuota arba bent jau pradėta renovuoti bendrai 60 daugiabučių. Tai didelis skaičius ir miesto vaizdas tikrai pasikeistų. Be abejo, nauda gyventojams ir mes jau patektume su Ramybės mikrorajonu į kvartalinės renovacijos schemą. Kai 25 proc. ir plius 1 namas dalyvauja programoje. Mes turėtume gauti “Betos” (red.: Būsto energijos taupymo agentūra) pritarimą šiam procesui”, – sakė K. Tubis.

Kol kas dėl kvartalinės renovacijos parengta tik vizija. Ir tik po to, kai atsiras detalieji planai prie kiekvieno daugiabučio, bus pradėti rengti techniniai planai. Tada tiksliai paaiškės, kaip atrodys mikrorajonas po atnaujinimo darbų.

 

8 komentarai

  1. jei gaunate kompensacijas ir neturit pastoviu pajamu jokiu budu nesutikit renovuotis,jie tik dabar uodegas vizgina kai reikia parodyt rezultatus,o po to del bet kokiu priezasciu tas kompensacijas atima ir liksit baisioj skoloj

  2. o kur atsakomybe uz darbu kokybe? kai po keleriu metu prades rastis defektai, o paskola reikes moketi!

    • Anonime, juk pasirašoma darbų atlikimo sutartis. Po atliktų darbų vyksta darbų pridavimas. Juk tai vyksta valstybiniame lygmeny. Čia truputį kitaip nei samdyti kažką iš gatvės be jokių sutarčių, sąskaitų ir atisiskaitoma grynais pinigais. Po tokios praktikos ir atsiranda tokių kaip jus, kurie niekuo nepasitiki ir į viską žiūri nepatikimai, su panieka ir pagieža. Sekmės.

  3. Anyksciai skyle kuria visi py… renovacija tikrai ne paprastam zmogui nauda.

  4. del renovacijos

    Daugiabuciu renovacija – tai yra pinigu is gyventoju isciulpimas ir banku remimo programa.

  5. Pritariu visems auksciau kad renuovacyja yra setono ismislas. Anikstenai turietu sukilti pries renuovacyja ir brangiause pludura ir labiau draugauti su rusais ir pirkti daugiau duju is ju.

  6. Aš suvalges litra vakar vakare irgi pamačiau vizija, puoliau i, misija, bet nieko neišejo, keistai nebelaike kojos

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.