Kvarco tvenkinyje gyventojai pastebėjo teršalų

Šiandien, lyjant lietui, vienas iš Kvarco gatvės Anykščiuose gyventojų pastebėjo teršalų dėmę.

Gyventojas pasakojo, kad iškvietė aplinkosaugininkus, dėmė ant Kvarco tvenkinio paviršiaus buvusi kelių kvadratinių metrų dydžio., o jie spėjo, kad tai gali būti nuo asfalto nuplauti tepalai.  Pasak skambinusio gyventojo, aplinkosaugininkai žadėjo į tvenkinį berti kažkokios medžiagos, kuri suriš teršalus. Tiesa, lyjant lietui ką nors įžiūrėti tvenkinio paviršiuje gana sunku, tuo labiau, kad pakrantės apaugusios meldais.

Šis tvenkinys ir taip nepasižymi geru ekologiniu vardu, kai kurie žvejai net neima ten pagautos žuvies.

NYKŠČIAI

9 komentarai

 1. Kas šio tvenkinio savininkas ar valdytojas? Gal tas tvenkinys bešeiminikis objektas?

 2. Galėtų gamtosaugininkai pasivaikščioti ir pasižvalgyti kiek įvairiausiu nutekejimų į upelį iš Draugystės gatvės gyventojų namų

 3. Kokio bybio pas vitka kieme lendat

 4. ggg-pilietis

  tu is medzio iskrites ar kas tau yra?joks tvenkinys negali priklausyt zmogui,tik zeme aplink tvenkini gali turet savininka…

  • nežinojimas nesuteikia valios tvirtinti tai, ko nežinai. Kaip žemė, miškas taip ir vandens telkiniai turi savininką ir turto valdytoją. Savininkas gali būti tiek fizinis, tiek juridinis privatus asmuo arba valstybė, kuri paveda valdyti turtą savo pavaldžioms įstaigoms ar įmonėms.
   Esmė – turto savininkas turi rūpintis valdomu turtu ir teisės aktų nustatyta tvarka disponuoti tuo turtu.
   Gaila, kad žmonės nežinodami esmės ir įstatymų pakliūna į nesąžiningų įtaką ir lieka apgauti, nuskriausti.
   Linkiu daugiau skaityti ir domėtis tiek įstatymais tiek jų vykdymu, bei pareigos prievole, o ne nuogirdomis vadovautis…

 5. Vietinis nuo 86

  Na jei dar nežinojote tai ten ne tvenkinys žuvims auginti, o Anykščių kvarco teršalų nusodinimo rezervuaras po smėlio plovimo. Tiek metų gyvena šalia ir nesusigaudo. Prieš 20-30 metų tokie upeliai iš gamyklos putojantys bėgdavo, o ir smėlio dar nebuvo tiek daug užpilta.

 6. Feliksas Galinis

  Tai čia bankrutuojančio Kvarco pramonės objektas. Sako, kad jo likimas tik mūsų mero patarėjo kišenėje. Kap jau pasiseks su naujais verslo mazgais taip ir bus.

 7. Čia gali būti triūbos

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.