Kurkliuose trumpam buvo atvėsę radiatoriai. Darbo vietoje mirė kūrikas

Vakar, apie aštuntą valandą ryto, UAB „Anykščių šiluma“ katilinėje, esančioje Kurklių miestelyje rastas penkiasdešimtmečio kūriko kūnas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

“Atėjo pamainos darbininkas ir rado žmogų mirusį. Mes taip pat pajautėme, kad radiatoriai vėsoki. Matomai, žmogus jau nebegalėjo pakūrenti. Gal jam čia bloga prieš rytą pasidarė. Tikriausiai širdis… Jis ne vietinis, Kavarsko gyventojas. Apie jį daugiau jokios informacijos neturime. Gal tik iš matymo pažinčiau. Katilinėje dirba du mūsų miestelio gyventojai ir du iš kitur. Be to, tai labai vertinamas darbas, nes dirba tik kas ketvirtą parą, o pailsėję gali ir kita veikla užsiimti. Juos labai kontroliuoja “Anykščių šiluma” vadovybė ir visi savo darbą labai saugojo”, – kalbėjo Kurklių seniūnas Algimantas Jurkus.

Kurklių katilinė kūrenama kietu kuru. Ji šildo viso labo tik tris pastatus: mokyklą, mokytojų daugiabutį ir seniūniją.

 

4 komentarai

  1. Nu gerai rašot – kurianama…..:)

  2. uzuojauta zmonai.

  3. Ponia mokytoja,nenuksėkit,juk ,,nu“ tikrai nevartotina svetimybė-turim lietuvišką,,na“.O velionio šeimai tikrai sunku,užuojauta dalykimės ,one prie klaidų kabinėkimės,būkime geresni irsupratingesni…

  4. traktoristas-mokytojai

    o žodis rašosi taip-kūrenti, tundra

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.