Kurkliuose pabuvojo … „Deficitas“

Ar yra šiais laikai dar toks dalykas kaip deficitas? Juk rodos visko pilna – ir prekių, ir įspūdžių, ir veiklos. Ir visai nesvarbu, kiek šlamančių kišenėje turi, svarbu tik labai norėti ir stengtis tuos norus įgyvendinti. Ir nors kiek pajudėti, ir pastangų įdėti, o ne tik dejuoti, kad viskas blogai.

          Pasirodo, dar yra kai kokio deficito.  Kur rast tinkamą ženatvei vyrą, jei merginos kiek „pabuvusios“. Sakot niekai?  Sakot ne deficitas? Aš irgi netikėjau, kol nepamačiau Krikštėnų (Ukmergės r.) kultūros namų mėgėjų teatro „Subatėlė“ spektakliuko „Deficitas“. Ką ten spektakliuko – viso dviejų veiksmų spektaklio, kur valanda su trupučiu praskriejo akimirksniu, linksmai krizenant ir juokiantis. Spektaklio veiksmas pilnas dinamikos bei tikras senų ir gerų, tik jau dažnai pamirštamų, patarlių, priežodžių bei palyginimų lobynas. Dar senolių porintos tiesos taip įpintos į spektaklio veiksmą, tokios taiklios, kad sukelia jausmų audrą, jei dar kai kur atpažįsti save. O dar geriau, jei  kaimyną…

          Smagu stebėti gabių kolegų darbą, juk scenarijų parašė ir režisavo kultūros darbuotoja iš Krikštėnų kaimo Stela Banišauskienė. Tačiau ji kratosi šios garbės, sakydama, kad savo indėlį įnešė kiekvienas aktorius. Kurkliečiai labai dėkingi už linksmą ir šiltą popietę, kurią galėjo praleisti tokioje smagioje draugijoje Sėkmės jums, mieli kaimynai, tolimesnėje kūrybinėje veikloje.

AKC Kurklių padalinio vadovė Giedrė Steponėnienė

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.