Kurkliuose eglutės apšvietimą padeda reguliuoti socialiniai tinklai (papildyta)

Gruodžio 20 dieną kurkliečiai susirinko į eglutės įžiebimo šventę prie mokyklos.
Šventė vyko kaip priklauso – su valdžios atstovais, kalbomis ir fejerverkais. tiesa, kai sutemo kurkliečiai apstulbo, kad eglutė nustojo šviesti. Žmonės stebėjosi, kam tada iš viso reikėjo ją įžiebti juokavo, kad galbūt skelbimų lentoje iškabins eglutės „darbo“ laiką. „Pas mus kažkaip pradėjo visko gailėti, net elektros gaila dėl eglutės, o ką šnekėti apie kitus užsiėmimus, kurių irgi nebėra“, – konstatavo viena kurklietė.
Tiesa, pasidalinus kurkliečiams feisbuke nebešviečiančios eglutės nuotrauka, po kurio laiko apšvietimas vėl buvo įjungtas (Kurklių bendruomenės nuotraukos).

Tiesa, dideliam kurkliečių nustebimui šeštadienio ryte apšvietimo vėl nebuvo. „Turbūt skaitliuko rodmenys išgąsdino, todėl teko vėl išjungti? Jei jau eglutė įžiebta, tai, manau, turėtų ji ir degti kaip visur“, – nusistebėjimo neslėpė kurkliečiai.

NYKŠČIAI

.

9 komentarai

 1. Tauta sako, kad...

  Net eglutei – ir tai Kurkliuose kapiec… 🙂

 2. Gal vicemeras kaip netoli gyvenantis galėtų labiau miesteliu pasirūpinti?

 3. Ar seniūnas kažką gero padaro paskutiniu laiku kurkliuose?
  Neikiek ne investuojama į kaimelio tobulinimą, o ką kalbėt kaip pasigenda jaunimo? Tai kodėl pasigenda jei žlugdo šį nuostabų kaimelį? Viską uždaro, kulturnami atrenovavo tai padarė pagarba, o ne kokį nors užsiėmimą ar pasilinksminima jaunimui. Senai laikais kaip šokiai vykdavo ar kažkas kita būdavo smagiau..

 4. Pataisau pagraba…

 5. Keiskit kultūramio valdžia ir atsiras renginių, o pagrabai tikrai netrukdo.

  • pagrabas t.y. laidotuvių apeigų vietinis kultūrinis renginys. Renginio organizatoriai susimoka už patalpų nuomą kultūros centro filialui, o dalyviai pasibūna kartu, pabendrauja, atsisveikina su išėjusiu iš bendruomenės tarpo…

 6. Nu jo, bendruomenės pirmininkę pakeitė, tai nors eglutė atsirado

 7. pas ubagu pagirtsvadegius

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.