Kurklių mokyklos išlikimą dar gaubia nežinia

Iki naujųjų mokslo metų pradžios liko porą savaičių. „Nykščiai“ klausė Kurklių seniūno Algimanto Jurkaus, kokios nuotaikos sklando seniūnijoje dėl mokyklos likimo.

„Kokie bus mūsų mokyklos reikalai, kol kas neturime jokios informacijos. Pas mane ateina kai kurie tėvai, kurie yra parašę prašymus vaikus priimti į Vidiškių mokyklą. Visiems jiems patariu gerai pagalvoti prieš priimant galutinį sprendimą. Visiems patariu grįžti, būti rajono patriotais. Džiaugiuosi, kad viena šeima, turinti keturis mokyklinio amžiaus vaikus ir vieną darželinuką, apsisprendė grįžti. Ilgai įkalbinėjau, argumentavau. Aiškinau, jei liks mažiau vaikų ir mūsų mokyklą uždarys, vaikai nuo namų bus paimami ir vežami į A. Baranausko mokyklą.  Jie gyvena Kavarsko seniūnijoje, tačiau jiems iki  Kurklių  2,5 km, o iki Kavarsko apie 5 km. Jie galėtų vaikus leisti ir į Kavarsko mokyklą, tačiau jiems ten kažkas nepatinka ir net negalvoja apie tą mokyklą“,  – kalbėjo seniūnas. Dar A. Jurkus pridūrė, kad nesupranta ir nepateisina Vidiškių mokyklos bendruomenės veiksmų. „Ne viską lemia pinigai, reikia turėti ir žmogiškumo. Tai negražūs suaugusių žmonių žaidimai. Jie pasinaudojo kaimo žmonių pasimetimu, siūlo vežioti vaikus, tačiau nėra jokios garantijos, kad paims nuo kiemo. Vaikams gali tekti eiti iki pagrindinio kelio. Dar niekas neaišku“, – samprotavo seniūnas.

Dalina RUPINSKIENĖ

10 Komentarai

 1. geriau neagituok,jei uzdarys,tai tau ta boba kudlas nuraus

  • Nei raus, nei kraus. Kam iš vis apie mokyklą klausinėti seniūną A.Jurkų, jei jis šio klausimo nesprendžia, tam neturi galių ir švietimas nėra jo funkcija ?

   • valdžia liepė visus emigruojančius į kito rajono mokyklas surašyt. Gali valdžia ir sankcijų imtis-pabrangint tokiems gyventojams komunalinių paslaugų mokestį ir pašalpas apribot.

 2. Bum bum tararai

  Kurklių giesmela

  Dauginkimos ir veiskimos!
  Pakol jauni esma,
  Nebus laiko daryt vaikus,
  Kada pasenės’ma,

  Kada galvą ir galvutę
  Jau žemyn nulenks’ma,
  Mirs Kurkliuos graži mokykla
  Grabui vietą rinks’ma.

  • Naujienos iš Rusijos.

   Rusijoje 65 metų amžiaus moteris sėkmingai pagimdė sveiką kūdikį. Tai buvo jos pirmagimis! Jei gali rusė, tai kas draudžia kurklietėms? Pirmyn ir sėkmės!!!:)

 3. a direktore jau Vidiškiuos ar dar ne?

 4. Direktore tik pavadinimas ten ne Direktore o Kob….

 5. Kuo greiciau tuo geriau ir nebereiks daugiau miziot kur nores ten ir eis taigi laisva lietuva nores eis o nores ir visai neis ir ka tu man priversi

 6. Skiemonių ir Kurklių seniūnijas sujungti.

 7. kam tos seniunijos ,jokios naudos zmnems is ju

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.