Kurklių bibliotekoje rinkosi mokytojai

Tarptautinė Mokytojų diena – tai prasmingų apmąstymų apie savo profesijos išskirtinumą metas. Juk mokytojas kuria žmogų kaip skulptorius – ne iš granito, marmuro, ar bronzos, bet iš savo širdies, proto ir jausmų.

Saulėtą ir gražų rudenišką rytą į Kurklių biblioteką rinkosi mokytojai Vytautas Peleckas, Zita Vaicekavičienė, Stasė Kulakauskienė, Stanislava Mačionienė,Elena Dedelienė, Elvyra Virbalienė, Laimutė Pupelienė, Laima Pranskūnienė. Vieni iš jų išaugino daug asmenybių, mokė pažinti tiesą, knygų išmintį ir gyvenimo vertybes. Kiti – tai pradinių klasių mokytoja ir darželio auklėtojos – dar tebeskleidžia mokslo žinių paslaptis. Šiuo metu darželyje dirba E.Dedelienė ir L.Pranskūnienė, o mokykloje L.Pupelienė ir Z.Vaicekavičienė.

Visus sveikino mažieji darželinukai ir pradinukai. Apie buvusius mokytojus labai gražiais prisiminimais dalinosi buvusi mokinė Laimutė Valavičiūtė – Pranskūnienė. Ji  prisiminė įdomias chemijos pamokas ir mokytoją S. Kulakauskienę, kaip anglų kalbos gudrybių mokė  mokytoja Z. Vaicekavičienė, o  biologijos mokytoja E. Dedelienė stengėsi išaiškinti, kokie gyvūnai gyvena Lietuvoje ir pasaulyje.  Linksmai pasakojo apie matematikos mokytoją E. Virbalienę, kuri padėdavo spręsti skaičių šaradas,  pionierių vadovė S. Mačionienė tikrindavo, ar visi nešioja kaklaraiščius.

Daug šiltų žodžių į šventę susirinkusiems mokytojams pasakė Kurklių seniūnas Algimantas Jurkus. Vėliau  mokytojai prie arbatos puodelio dalinosi prisiminimais, pasakojo linksmus nutikimus, kabėjo apie tai, kaip keitėsi laikai, kaip keitėsi reikalavimai, kartu keitėsi ir vaikai.

Renginį vedė seniūnaitė Birutė Šniuikienė ir bibliotekininkė Danguolė Matulienė

Janina Šniuikaitė

 

 

2 Komentarai

  1. LEONAS ALESIONKA

    O juk Kurkliai tai ir mano vaikystės miestelis. Čia pradėjau eiti į mokyklą. Tik penktoje klasėje išvykau į Anykščius, kuriuose tėvai pasistatė namus. O manoji mokykla sudegė. Tais metais, kai jau buvau meras. Joje nebevyko pamokos, gyveno žmonės. Nauja ir graži mokykla Kurkliuose. Matau, kaip nyksta ir miestelis, ir mokykla. Nebeliks vaikų – nebereikės ir mokyklos… Širdy vis vien pergyvenu, norėtusi, kad būtų kitaip. Tačiau pakeisti nieko negaliu. Tik palinkėti sėkmės …

  2. buvusi mokine

    Geriausi linkejimai mokytojo dienoje mano mylimiems mokytojams Virbalienei, A. Paskauskui, i.Radzevicienei.Bukit laimingi.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.