Kurklių bendruomenė šventė Valentino dieną

Vasario 14-osios vakarą Kurklių kimo bendruomenė nariai rinkosi į kultūros namų salę švęsti Valentino dienos. Buvo pasirinktas ir aprangos akcentas – raudona spalva.

Šventę pradėjo Kurklių bendruomenės pirmininkė Elena Dedelienė. Ji kalbėjo apie meilę. Meilę artimam žmogui, meilę šeimai.
Kad nebūtų vien tik kalbos, susirinkusius linksmino moterų ansamblis iš Naujųjų Elmininkų. Buvo malonu klausytis gražių posmų apie meilę, puikių melodingų dainų.
Šv. Valentino proga moterys puikius žodžius perskaitė vyrams, kurių renginyje buvo vienuolika. Moterys, kaip meilės ženklą, įteikė po raudoną rožę. Tokį vyrų pagerbimą sugalvojo bendruomenės valdybos narė Birutė Šniuikienė.
Renginio metu buvo pagerbti gražiai puoselėjamų sodybų šeimininkai įteiktos padėkos už pasipuošimą Kalėdoms bei Naujiesiems Metams.
Pagrindinė šios šventės organizatorė Birutė Šniuikienė šventė savo gimtadienį, nes gimusi vasario 14-ąją dieną. Visi susirinkusieji siuntė linkėjimus.
Šventėje dalyvavo seniūnas Algimantas Jurkus, klebonas Nerijus Vyšniauskas, kurie taip pat kalbėjo apie meilę visomis prasmėmis. Vėliau prie vaišių stalo vyko įvairūs žaidimai, atrakcionai, minamo mįslės.
Šventės pabaigoje seniūnas gėlių puokštes įteikė ir padėkojo už gražiai surengtą šventę Birutei Šniuikienei ir Elenai Dedelienei, o Janinai Šniuikaitei už gražiai papuoštas patalpas.

Kurklių kaimo  bendruomenės informacija

Vienas komentaras

  1. Man labiausiai tai patiko pasibuciavimas su seniunu.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.