Kurklietės sportuoja

Kurklių miestelio bendruomenė jau ne pirmą kartą dalyvauja Anykščių rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro projekte  „Sveikos gyvensenos skatinimas Anykščių rajono savivaldybėje“.

 Liepos 30 d. vyko fizinio aktyvumo užsiėmimas „Kalanetika“. Projekte aktyviai dalyvavo mūsų bendruomenės moterys. Užsiėmimą vedė puikus treneris Modestas Puišė. Treneris mus pramankštino, išmokė įvairiausių pratimų, tiesiog įgijome naujų jėgų, pasijautėme daug lankstesnės, energingesnės, pagerėjo nuotaika.

Rugpjūčio 4 d. vyko „Pilatės“ užsiėmimas. Moterys mielai rinkosi į antrą užsiėmimą.

Jaunas ir energingas treneris Gytis Krivickas mokė mus mankštos pratimų, kurie susideda iš trijų etapų. Visos pajutome, kad tokius pratimus turėtume atlikti kiekvieną dieną. Įgijome daug teorinių žinių apie sveikatą. Tad buvo labai smagu !

Elena Dedelienė

6 komentarai

  1. Tai labau gerai, kad savivaldybės biuras įpūtė jumus sveikatos ir teirinių žinių. Gal mažesnės eilės bus poliklinikoj pas šeimos daktarų.

  2. Kazin ar vyrus prijimtu virs 57 metu mankston , labai is pusiauja neslanksta , gal padetu.

  3. Linkiu visoms moterims būti ir toliau aktyvioms, sveikoms ir gražioms. Džiugu, kad Kurkliuose vyksta užsiėmimai, renginiai.

  4. A tas treneris ir gimstamumo padidinti Kurkliuose negali?

    • Šis darbas nenumatytas savivaldybės sveikatos biūro projekte. Čia labiau komunalinikai galėtų padėti, prijungti tas detales ar sustatyti stakles.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.