Kultūros veikėjai ir girios gyventojai kviečia ginti Šimonių girią

Šimonių girios išsaugojimo iniciatyvinė grupė kviečia spalio 6 dieną, sekmadienį 15 val. drauge susikibti į gyvą grandinę Šimonių girioje ant Mikierių-Inkūnų tilto per Šventąją Anykščių rajone. Akcija prie Inkūnų-Mikierių kabančio tilto prasidės smuikininko/muzikos pedagogo Martyno Švėgždos von Bekkerio įžangos žodžiais ir daina  „Vai giria, giriala“.  Prieš renginį, 14 val. netoliese esančioje Inkūnų bažnyčioje vyks šv. Mišios. Šią medinę bažnytėlę karo metu statė Šimonių girios bendruomenė.  Nuo 13 val. siūlomos „Miško maudynės Šimonių girioje“. Gyventojai siūlo panirti į girios atmosferą ir pajusti ją visais pojūčiais, nes miško negali išmatuoti kubiniais metrais.  Giria – mūsų fizinės sveikatos, proto ramybės, kūrybingumo, gyvybės šaltinis.

Išsaugokime Šimonių girią iniciatyvinės grupė

Daugiau informacijos:

Martynas Švėgžda von Bekker + 37067959636

Simona Vaitkutė +37067785708

Renata Umbrasienė +37069871234

15 komentarų

 1. Jei nenorite turėti sodybų tarp kelmų, tuomet patys ir išsipirkite miškus iš savininkų. MIŠKŲ SAVININKAI turi ir gali elgtis su savo nuosavybe įstatymo nustatyta tvarka. Išvis iš kur Inkūnų parapijoje atsirado tiek svetimšalių keistuolių???? Suprantu Gerb. Drilinga vertas pagarbos, tik ne keistuoliai su ožio barzdomis…

 2. Pradėkite nuo savęs

  Inkūnų bažnyčia medinė
  Švegždos namas medinis
  Renatos namas medinis
  nieko nesuprantu
  Gal tegul patys gyvena bunkeriuose, guli metalinėse lovose ir židinį kūrena anglimis

 3. Dviveidziu sąskrydis sakyčiau, suvažiuos ir vietiniai gyventojai kurie miškus jau iškirte ar pardavė, nebepudrinkit žmonėms smegenų pasakykit tiesa juk,, tiesa mus išgelbės,, pirkit miškus investuokite ir nieko nedarykit o mes visi jum mokėsim už natūra 2000 kad tik laimingi būtumėt, be to nebesedekit romantiškai prie židiniu, ne kurkit šašlikiniu tausokit miškus, eikit savanoriai į urėdija sodinkit miškus, prižiūrėti juos matau melą ir tik melą, bet ar jum tai svarbu kai paliečia jūsų nuosavibe…

 4. apsimeteliai cia jei tikrai rupi miskai eikit sodinti 😀 ssssss nemale

 5. Kvazimodas

  ❓ ➡ 🙄 💡 👿 😥 ❓
  Si situacija tai tik simtomas, kuris parodo kad Lietuvoje reali situacija labai ir labai destruktyvi.. Labai destruktyvi. Jai sulyginti Lietuva su gyvu organizmu, mes turime situacija panasu i sociumo onkologini progresuojanti procesa. Kas baisiausia pacios onkologines lasteles teigia kad progresuoja ir tam progresui sukure dangti. KULTURA. Renginiai, renginiai, renginiai. O jus paklauskite bet kokio kulturininko ar jis jauciasi lietuvos misku naikinimo dalimi?

  Tai kas dabar siu dienu Lietuva be paklodes neapsieisim. Ir visu pirma Lietuva niekada nekontroliavo savo padeties niekada. Tai iliuzija. Tas pats buvo ir po nepriklausomybes. Kas siu dienu lietuva parodo keli ekonominiai rodikliai:
  1 BVP ir pragyveimo lygio sulyginimas. Pagal BVP Lietuva stovi vos ne europos sajungos viduriuke. Kas nezino BVP is principo parodo kiek Lietuva leidzia pinigu…… Kiek ji perka… O pragyvenimo lygis parodo kaip realiai gyvena Lietuvos zmones. Tai va o pragyvenimo realus lygis pats galas. Pagal eurus bus priespaskutines vietos po Vengrijos Rumunijos. Bet tai ne tiesa jei imsim vien eurus. Euru perkamoji galia Lietuvoje daug mazesne nei Vengrijoje Rumunijoje. Todel atsiduriame paciame gale.

  Taigi turim unikalia beje vienintele ES situacija. Nes mes Lietuviais esame gime. Leidziame ir esame turtingi ES viduriuke. Pagal BVP ir didziuojames kad jis vis kyla. Pragyvenimo lygis plika subinela. Paciame ES gale.

  Iskyla realus klausimas. Kas sudaro tokia progresuojancia bedugne , kuri beje formuoja ir politine situacija. Tiesiog reikia ziureti kas maitina ta BVP.

  Visu pirma ziurime eksporta. Matom kad lietuva minta is alkoholio, tabako gaminiu, ir naftos produktu ir is jos iseinancios chemijos pramones eksporto. Visa tai pagrinde valdo NE LIETUVISKAS KAPITALAS. Tai ne Lietuvos ji si reikala tik apmokestina plus uzdeda akcizus. Tai yra nesukuria o siurbia ir pacio veiksmo nekontroliuoja. Na ir toliau medienos ir medzio gaminiu eksportas. Va cia ir skaudziausia. Lietuva tik teigia kad tai kontroliuoja ir miskus atnaujina. Kas gyvena miskuose jaucia kaip tai dideja kaip skyles naikinant Lietuviska realu dieva….

  Ir viskas . Pagrinde Lietuva nieko nesukuria…. O tik eksplotuoja. O vien eksplotacijoje esme ne tame kad sociumas vien siurbia. O jame atranka bobiskeja. Sociuma pradeda valdyti moterys. Ir moteriski vyrai. Sociume realus testosteroniskumas naikinamas onkologiniu moterisku lasteliu. Baisiausia tai, kad toks sociumas ruosia savo vaikus tokiai valstybei, kurios nebus.

  Na ir paziurim biudzeta… Matome kas jis sudarytas pagrinde is pajamu mokescio. Tai yra sociumo aptarnaujancio valstybinio personalo ir minetu auksciau procesu darbo jegos apmokestinimo. Kas gaunasi is ekspotacijos. Akcizu. Velgi tabako alkoholio ir naftos produktu apmokestinimas. Siurbimas eksplotacija. Na ir paprastai kiekvienais metais Lietuva sugeba isiavinti plus apie puse savo pajamu prie biudzeto ES lesos. I garsiaja musu KULTURA. Kuri veda ir veda mus su savo renginiais rengineliais i sviecia ateiti. Kame baigiame prasmegti visiskame skurde. bet uz tai pakyleta kulturininku dvasia.
  ————————————————————————————————————————–
  Dabar griztam prie misko. Is tiesu turime didele problema. Konfliktas tarp zmoniu kurie gyvena miske. Simoniu daug labai intelektualiu ir pasakyciau aristokratisku zmoniu, kuriems musu kulturininkams kaip ant scenos bliaunancioms avelems iki menulio. Miskas ju namai. Ju gyvenimas. Netgi siu zmoniu gyvybe. Jie pasinaudojo tarsi tokia sena populiaria fraze… Apsaugoti save nuo sociumo ir izoliuoti ir gyventi miske. Miskas ju dvasines pusiausvyros saugumo jausmas. Taip tas miskas ne ju. Fiziskai jie naudojosi juridine teise, kad niekas nedraudzia vaiksioti po privatu miska ir gerti jo gyvybe. Ir dabar susiduriama pagrinde su misko supirkeju, misko pusgaminiu verslo ir eksporto vertelgomis… Sie zmones ten kur vaiksciojo. gyveno ju sirdis, ateina ir randa isnaikintus diziulius plotus chebrytes su pielomis. Jie jauciasi panasiai kaip tureti savo augintinius, stirnas, elnius. zuikius…. O atsikeli viena ryta ir randi savo namu iszudytus. Vien todel kad jie buvo ne ju nuosavybe…. Ir dar su panieka pasakoma, norejote gyvu reikejo nusipirkti…

  Siame konflikte susikalbeti su misku eksplotacininkais moraline prasme visiskai beprasmiska. VISISKAI. Viena todel kad zmogaus psichika turi savybe save pateisinti spekuliacijomis bet kokioje veikloje. Net zmogzudziai manjakai. Todel eksplotacinio verslo veikejai. visada matys save sugebanciais o ne zudanciais. Tai viena. O ANTRA didejantis sunaikinti plotai Simoniu girioje, tai kaip minejau tik regresuojancios Lietuvos simptomas. Tarsi progresuojancio onkologinio auglio. Is kurio minta deja pati Lietuva. O daznai ir tie kurie miske gyvena. Tarkim didziosios Kulturos. Kuri taip pat regresinio audinio dalis. O tie kurie gyvena miske ir misku. Is ties turi didziule problema. Reikia juos suprasti. Jie ne spekuliuoja. Jie jauciasi tarsi naikinami ju ir ju vaiku namai….

  • Vaikučiai nerukikit,, chimkes,, tai atsiliepia ir tas akivaizdu

   • Kvazimodas

    ❓ ➡ 🙄 💡 👿 😥 ❓
    Na jus teisus…. Nes reali chebryte, tokiais svytinciais menuliukais veidukais, tarsi su nimba ir savim patenkintais nors imk ir uzvilk sutana ar suknele… Ir organizuojantis kitas chebrytes , niauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu…… niauuuuuuuuuuuuuu su pielomis. vardan kieto masiniuko, trobikes. ir blondines pripustais papais salia. Vo tai realus tikras neapsirukes gyvenimas 🙂

 6. Cirkas atvaziuoja, tiek klounu susirinks, kad Simoniu girele verks😂 Zmones, rimtus darbus dirbkite, o ne i svetima kisene lyskite… oj negrazu! Kaip sakoma:“Svetimu sotus nebusi“.

 7. Kvazimodai

  Nepavydek😉 nes ne tik, kad nieko neturi, nei misko, nei masiniuko, nei mergytes pripustos… tai dar keli vejus, kad svetimo zmogaus saskaita kiskio ar stirnos nepamatysi😂paciam nejuokinga???

  • Kvazimodas

   ❓ ➡ 🙄 💡 👿 😥 ❓
   Pirma suzinok kas sudaro realias gyvenimo vertybes, o ne medios suformuotas plastmasines, tada suzinosi kiek kas pavydi personoms, kur kaip tik verslus, taip estrogenu perteklius. Plius dar jei suzinotumet kas ir kaip aptarnauja jusu mergyciu asmenybes tamsiasias puses. o jau kokiais budais, manau sprogtu tas jusu viskame matanciu pavydo akis jausmelis mazuciai 🙂

 8. apsirūkėlių

  forumėlis

 9. Išbandymas

  Jei pasakysiu, kad policija į mitingą atsiveš tarnybinį šunį, kuris atpažįsta narkotikus? Ar bus koncertas?

 10. Reik iš Rokiškio psichiatrinės brigada iškviesti, alkotesteri, kad turėtų jo ir tarnybinis šuo praverstų, VMI atstovų reikia, kad nustatytų ar ne juodais pinigėliais su,, organizatoriais,, atsiskaito…

 11. Banifacijus

  Nori zmones seiman ir tiek. Gal reikia nustoti cirkintis ir pradeti dirbti arba pas psixertra lavinti pradeti smegenis, kad be darbo nieko ñebus. Is zmoniu saskaitos ilgai neprgivensi. Gali kilti nemaloniu problemu.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.