Tilto gatvėje kvepės patiekalais iš krosnies

Simboliška, tačiau ruduo daugeliui asocijuojasi su obuoliais ir įvairiausiais jų patiekalais.

Šį šeštadienį, rudens šventės „Obuolinės“ metu, 14 val. pirmą kartą užkursime lauko krosnį Tilto g. 3 terasoje, kur ne tik kvepės Anykščių krašto sodininkų padovanotais obuoliais bei iš jų gaminamais patiekalais, bet visi norintys galės ir patys išmokti kepti šioje lauko krosnyje. Patarimus dalins, patiekalus gamins ir krosnies paslaptis atskleis pats jos gamintojas!

Taip pat raginame dalintis ir savo firminiais patiekalais. Visas namų šeimininkes, kulinares ir kulinarus, bendruomenes, maitinimo įstaigas, kurios tikrai turi savo firminį obuolių patiekalą, kepa obuolines bandeles ir gamina kitus skanumynus, kviečiame atsinešti savo iškeptų obuolinių patiekalų ir kartu su miesto gyventojais ir svečiais susitikti Tilto g. 3 terasoje, pabendrauti, paskaunauti, pasibūti.

Patiekalai iš krosnies, arbata, prizai, siurprizai ir muzika  – mūsų, gera nuotaika  – Jūsų!

Anykščių r. savivaldybės informacija

5 komentarai

  1. Puiku , pasistengsiu visu patiekalu paragaut ir paskui pareiksiu savo nuomone , kurios seimininkes moka gamint , o kurioms geriau nekist naguciu prie maisto gaminimo .

  2. as tai seneu irgi obalius kepdavau peciuj tai duodavau ir pirmynikui tai tas sakydava davaj ismakink mana bobu kept be ana nieka nemoka tik keusinius man vis kepa

  3. Zosė de la' Antosė :)

    O tą krosnį kūrens akmens anglimi, a ne? Malkos taigi brangios…

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.