Kryžių kalno padegėjas – Anykščių autobuso parko darbuotojas

UAB „Autovelda“ vadovas Vladislavas Preidys „Nykščiams“ patvirtino, jog nusikaltimu, už kurį gresia penkeri metai nelaisvės, kaltinamas įmonės darbuotojas – Juozas Vancevičius. Jis nuo pareigų nenušalintas ir šiuo metu toliau dirba vairuotoju.
Aiškėja, jog Velžio gyventojas J. Vancevičius kurį laiką pavadavo susirgusį kolegą ir vežiojo Panevėžio rajono moksleivius. Šiuo metu aptarnauja vieną iš maršrutų.
„Tik jis žino, kas ir kodėl. Sveikas žmogus, turi sveikatos pažymą, leidžiančią dirbti vairuotoju. Į jo vidų juk neįlįsi. Neturėjome nusiskundimų. Kiek žinau, net šeimos nariai nežinojo, jog ruošėsi tam padegimui.  Gal amžius įtaką padarė, per gyvenimą sunkiai dirbo, matęs ir juodo, ir balto. O vaikus vežiojo labai trumpai, kol sirgo kitas vairuotojas. Dabar mokinių nebeveža, tik įprastinius keleivius. Neturime jokio pagrindo nušalinti nuo pareigų. Èia jau teisėsaugos sprendimai“, – kalbėjo V. Preidys.  
73-ejų metų J. Vancevičius Kryžių kalną padegė užvakar, neva, keršydamas už patirtas gyvenimo skriaudas. Tą dieną, balandžio 10-tą, pasirinko neatsitiktinai – su žmona turėjo švęsti auksinių vestuvių sukaktį. Pranešama, jog prieš tai velžiškis apie planuojamą padegimą buvo įspėjęs tik šalies Prezidentę Dalią Grybauskaitę.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.