Kristaus prisikėlimo šventė Kurkliuose

Kurkliečiai, nors ir būdami karantine, bet Šv. Velykų saulėtą rytą skubėjo į bažnyčią. Bažnyčia buvo gražiai išpuošta gyvomis pavasariškomis gėlėmis. Laiptus puošė vazonai su našlaitėmis. Šventoriuje buvo papuošti du medžiai su išmargintais margučiais, simbolizuojantys sėkmę ir laimę.

Šv. Mišias aukojo kunigas Nerijus Vyšniauskas. Po mišių sveikinimo žodį tarė Kurklių miestelio bendruomenės pirmininke Elena Dedelienė.

„Bundančiai gamtai paskelbus šios gražios pavasario šventės atėjimą atgimkime tauresniems troškimams ir ketinimams, nepamirškime dalinti žmonėms gerumo, šypsenų ir meilės. Mūsų širdys lai prisipildys  pavasariško gaivumo ir vidinės darnos, o namus teapgaubs ramybė ir viltis. Laimingi būkite sulaukę prisikėlimo valandos, o skambantys varpai ir džiaugsmo giesmės tesuteikia šviesių vilčių ir į Jūsų namus teatneša santarvės ir gerumo. Esame laimingi, nes – gyvename. Te visų, susėdusių prie šventinio pusryčių stalo, mintys ir nuotaika būna tyros ir šviesios, kaip šis nuostabus Velykų rytas“.

Kiekvienas, išeidamas iš bažnyčios, nusikabino nuo papuoštų medžių keletą velykinių margučių – te jie atneša sėkmę ir laimę…

Noriu padėkoti šventes organizatoriams: kunigui Nerijui Vyšniauskui, seniūnaitei Birutei Šniuikienei, Janinai Šniuikaitei, Danguolei Matulienei, Martynui Čeniui, choristams, rėmėjams Laimontui ir Virginijui Sabaliauskams.

 Kurklių miestelio bendruomenės pirmininkė Elena Dedelienė

9 komentarai

 1. Šaunuolės jus moterys kukliai dar gyvuoja jūsų deka

 2. Visada kurklietė,

  Gerai,kad turime jauną ir energingą kunigą. Gerai, kad turime Eleną ir Birutę. Sėkmės Jums ir visiems Kurkliečiams. Su Šv. Velykom.

 3. Ale tu matai šv. Velykas Kurkliuos reikia organuzuot. Tai kur žmanių tikėjimas ir dvasinis prisikėlimas? Devuli mano kaip Tau sunku…

 4. Visada kurklietė,

  Tamstele, visas šventes reikia organizuoti, tame tarpe ir Šv. Velykų šventę, o dvasinį prisikėlimą turim pajusti kiekvienas savo širdyje. Su pagarba.

 5. O,kaip parodysi savo melyna veideli tiktai taip .O baznycia puosti joms tiktai mokytis ir dar karta mokytis

 6. Nū jo gal irtiesa

 7. Visada kurklietė,

  Neteisk ir Tavęs nieks neteis.

 8. Čia tokie žmonės kurkliuose visiems uzkliuni be jokio pagrindo visiems neitiksi

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.