Krepšinio naujienos Anykščiuose

Anykščių krepšininkės nugalėjo Švedijos komandą, „KKSC-Elmio“ rungtynėse – Lietuvos meninės gimnastikos jaunimo rinktinės pasirodymas, o rajonbo pirmenybėse – laukiama įtemptų kovų.

Revanšas
Jaunosios Anykščių KKSC krepšininkės pergalingai pradėjo 2019-uosius metus. Trenerės Rūtos Meliūnienės auklėtinės Kauno krepšinio mokykloje vykusiame draugiškame mače 42:39 nugalėjo Švedijos „Blackeberg basket EAST F05“ komandą. „Prieš metus žaistame susitikime pranašesnės buvo varžovės, todėl džiugu, jog patobulėjome ir pasiekėme revanšą. Sveikinu savo auklėtines už labai kovingą, greitą ir gražų žaidimą“, – sakė R.Meliūnienė.

Anykščių krepšinio gerbėjai sulauks staigmenos
Sausio 5 dieną „KKSC-Elmio“ komanda žais pirmąsias 2019-ųjų namų rungtynes „Nykščio arenoje“ – RKL B diviziono B grupėje Ramūno Šližio auklėtiniams iššūkį mes „Kupiškio“ ekipa. Mačas bus svarbus žvelgiant į turnyro lentelę – šiuo metu anykštėnai (8/5) užima septintąją vietą, kupiškėnai – aštuntą (7/6). Didžiosios pertraukos ir pertraukėlių tarp kėlinių metu sirgaliai galės grožėtis Lietuvos meninės gimnastikos jaunimo rinktinės narių pasirodymais. Anykščiuose stovyklaujančios ekipos trenerė, Europos čempionė Dalia Kutkaitė, džiaugėsi galimybe pasirodyti „Nykščio namų“ arenoje. „Mano auklėtinėms yra svarbi kiekviena galimybė kaupti patirtį bei pasirodyti žiūrovams. Kiek girdėjome, Anykščių ekipos rungtynės yra gausiai lankomos, todėl nekantriai lauksime krepšinio šventės. Tuo pačiu šis etapas bus svarbus mano auklėtinėms ruošiantis Europos čempionatui, kuris gegužės mėnesį vyks Baku mieste Azerbaidžane“, – kalbėjo D.Kutkaitė. „KKSC-Elmio“ ir „Kupiškio“ rungtynės prasidės 13:45 val., įėjimas – NEMOKAMAS.

Ar „Cerrol“ sustabdys „Cosmos“ ekipą?
Praūžus gražiausioms metų šventėmis vėl tęsis kovos Anykščių rajono krepšinio pirmenybėse.
Sausio 6 dieną „Nykščio namų“ arenoje vyks net ketverios rungtynės, kuriose jėgas išmėgins:
„Traupis“ – „Tauras“ (pradžia 11:00 val.)
„Troškūnai“ – „Taifūnas“ (12:30 val.)
„Teradenta“ – AKKSC (14:00 val.)
„Cerrol“ – „Cosmos“ (15:30 val.)