Kregždutės tapo papūgos spalvos

„Nykščiai“ kalbino antrame rinkimų ture pralaimėjusį Kęstutį Tubį, kurį rinkimuose daugiausiai palaikė andrioniškiečiai  bei Viešintų, Nausodės, Troškūnų ir Svėdasų gyventojai.

– Kaip jaučiatės po tokio gana nelengvo rinkimų maratono?
– Bandau galvoti, kad aš nepralaimėjau. Kai vienas sąrašas surinko tiek gyventojų balsų (3498), o susivienijusios keturios politinės jėgos gavo 6500 balsų, tai yra gerai. Kyla klausimas, ką žmonės vertina? Pavyzdžiui, Mačionyse, kur socialdemokratų kraštas, keliais procentiniais punktais už konservatorius balsavo daugiau nei Traupyje. Kad ir Panevėžio pavyzdys, kai politiniai oponentai, Seimo nariai konservatorė Rasa Juknevičienė ir buvęs valdančiosios „valstiečių“ frakcijos narys Povilas Urbšys sutarė dėl bendradarbiavimo Panevėžyje, kad nebūtų perrinktas korupcija įtariamas meras Rytis Račkauskas ir pasirašė susitarimą, kad konservatoriai per antrąjį Panevėžio miesto mero rinkimų turą rems P. Urbšio kandidatūrą. Ką čia bekomentuosi.
Kai ėjome su komitetu į rinkimus, su kolegomis sutarėme, kad kova bus sąžininga, kad nekritikuosime oponentų. O kas atsitiko antrame ture? Mėlynos kregždutės tapo raudonai oranžinės, žodžiu, vaivorykštės spalvos. Ar Lietuvoje kregždutės būna tokios spalvos, nebent Afrikoje papūgos… Tada kas yra rinkėjas? Ar jis renka merą, ar pasirenka įtaką? Dabar Anykščiuose gavosi partijų makalynė, sudaryta iš mėlynos, raudonos, žalios ir oranžinės spalvų. Tai ar ne vaivorykštė? Kai agituoti kartu eina Seimo nariai konservatoriai ir „valstiečiai“, kurie atskirai būdami deklaruoja skirtingas vertybes ir skirtingas partijų programas, tai kaip tai suprasti? Žodžiu, klausimų kyla daug daugiau, negu į juos randame atsakymų…  Tačiau žmonės pasirinko ir aš gerbiu jų pasirinkimą.

Plačiau „Šilelyje“
Dalina RUPINSKIENĖ

42 Komentarai

 1. kad 3498 piliečiai ikalbinti ,ar kitaip paveikti balsavo,gėėėėėėėėėėėėėėda

 2. O kur pono Kestucio viesas padekojimas internete tiek asmeniniame facebook profilyje tiek komiteto profilyje? ar jau jei pralosiau rinkimus tai pofik viskas? manau negrazu

 3. TVIC užbaigė

  administruoti visas medijas, dabar dirs tik už pinigus, geriau , aišku, atsiskaityti grynais. Komiteto nariai su steigėju susimes pinigėlius skoloms padengti ir bus laisvi kaip triusikų gumytės.

 4. klausimas

  o kokios spalvos buvo Tubio reklama? Atsakymas – gėdos spalvos.

 5. Klausimas

  Liūdna , bet komitete dar didesnė spalvų įvairovė…

 6. tavo gaidys ant Vorutos sienos vaivorykštės spalvos, geriau pasižiūrėk, nes pagaidino gerokai

 7. Melioracija

  Kadangi Panevėžio meras sugeba dirbti miestui, tai gali vienytis Juknevičienės, Urbšiai ir nors Obama su Trampu, bet rinkėjai rinks. Kadangi Tubis buvo pats prasčiausias meras per visą Anykščių istoriją, tai užteko skysto Žiogelio ir vaikiško Pakelčio balso ir buvo nušluotas į politikos šiukšlyną.

 8. Laaaabai džiaugiuosi ktubio ir jo šaikos prakišimu rinkimuose, ka jis čia bespangsta? Ar jis nesupranta, kad palaikantys kitus kandidatus susivienyjo ir balsavo už Obelevičių, tik tam kad jis nepraeitų?

 9. Ponaiti Kęstuti, bus dar tų rinkimų – tik turėk noro žemiečiams žadėti … O va pilies tai tikriausiai nebebus …nei šiaudinės, nei medinės, nei akmeninės… na, nebent mokinukai iš makaronų vietoje tilto konstrukcijų gaus užduotį pilį suręsti… aukščiau nosį, eksmere 🙂

 10. Teisingai sneka zmones,kad susivienijo visi,kad Tubis pralaimetu,o ne ,kad vel ivyktu kazkoks nesusipratimas,Kita vertus,tai paziurek ponas Tubi,ka tu padarei pries praeitus rinkimus su Obelevicium,juk nereikia cia labai pritingam but,kad nesuprastum kieno cia darbas buvo apsikt konkurenta,juk visi zino,kad cia mentovski tokie bajeriukai.Emi

 11. komentaras

  Anykštenai susimove nerinkdami Tubio.Pavydas ,pilamas purvas ,trimituodamas šmigelskas privirė daug Šūdo,.O daktarelis buvo keliamas i padanges .pakelčiokas cypavo kaip peliokas apie stebūklus kokius padarys ,žodžiu LABAI negražiai sužaide baura su vaiginu ir obelevičium ,tiesiog aiškus žaidimas I vienus vartus . Užmuilino žmonems akis,šlykščiai pasielge ir tiek ,susivienijo mat ,nu griūk iš klumpiu .Durniais mus laikot ?

 12. M. Fergizienė

  Meras S.Obelevičius yra politikas. Tarybos narys K.Tubis yra ir politikas ir lyderis. Lyderis turi atkaklų užsispyrimą, skvarbų protą, lakią vaizduotę, pozityviąsias nuostatas. Lyderis turi parodyti patrauklų ateities miesto vaizdą, kuriame keletoje svarbių sričių geresnė už esamą.

  • Tai Maryt

   Sugalvoti pilį ir taip gražiai paploti reikia fantazijos.

  • Kaimo politologas

   Pritariu, jums, Marijona, Tubis tikrai turi lakią vaizduotę – meluoja ir, pasak stt, mėgsta kyšininkauti. Tai tikras lyderio bruožas.

  • Pranašas

   Jei neturėsim pilies į lajų taką srautai išseks , užsidarys kavinės, užgesins šviesas, nebevalys gatvių ir liksime pensininkų miestelis prie žvakių sėdėdami ir laukdami pabaigos ….. Reikia proveržio , o be stipraus lyderio jo nebus ….bus tik meeeeee, beeeer kiš mišt ir šnypšt 🤣

 13. M. Fergizienė

  Patikslinu balsavimo rezultatus. Iš viso balsavo 9998 rinkėjai. Už S.Obelevičių 6273, už K. Tubį 3373, sugadintų biuletenių 352

 14. Geriau užkasti durnių slėnyje

  Gaila Tubiui pinigų.
  Iš viso: 9178,90 fizinių asmenų: 6690,00 fizinių asmenų mažos aukos: 23,90
  kandidato nuosavos lėšos: 2465,00

 15. Aciu jums Gerb.Mere Kestuti . Labai skaudu,kad anykstenai nesugebejo jus pakartotinai isrinkti. Labai liudna kad zmones neturi savo nuomones.Prasau dievo ir tikiu,kad jus vel dirbsit mums,mes jus palaikom,jus gerbiam.Sveikatos ir stiprybes jums .

 16. Anykštėnas

  Ir vis tik Dievas yra , arba lazda turi du galus. Tokios yra liaudies patarlės , ponas , buvęs savivaldybės despote . Prisimink praeitus rinkimus. Dabar šiame pastate dirbantys žmonės galės dirbti ramiai ir be streso .

  • Pranašas

   O kodėl be streso ? Gal jie tegul išlipa iš konforto zonos ir dirba kaip prie Tubio, kuris problemas spresdavo čia ir dabar , o ne tupčiodamas ar prisėsdamas mekendamas nesuprantant ką nori pasakyti … Tarnautojas turi tarnauti žmogui teikdamas jam kokybiškas paslaugas . Būtent tai Tubys ir darė dirbdamas savivaldybėje . Kai prie kitų merų net į davivaldybę užeit laisvai negalėdavai .

 17. Kestutis net Pralaimeti Nemoka!

  • O kodėl nemoka? Juk aiškiai pasakė, kad gerbia žmonių pasirinkimą. O apie vietinius politikus teisybę pasakė…. dar palaukit, pradės dirbti, pasimatys kokie jie vieningi…..labai greit ta deklaruojama jų vienybė išblės….

 18. aisku,kad visi susigalvojo kaip laisvai gyvent,nes kestutis buvo drausmingas.,o drausme niekam nepatinka.

  • Drausmingi gėrė nurodytu laiku vaistus? Jokios kitos drausmės nepastebėta. Važinėjasi mieste ant 100 km per val.,

 19. gyventoja

  nereikia painioti drausmės su paranoja ir despotizmu…

 20. Dar vis maza

  Oho kaip gaila riebaus posto,eik plytas nešioti,tada gal nusileisi ponuli ant zemes

 21. Kvazimodas

  ❓ ➡ 🙄 💡 👿 😥 ❓
  Tai dabar vel bus dainos, sokiai, estrada be stresu, uz stikliniu sienu?

 22. Ponas jobanas mente,negali but visi aplinkuj vien durni,kaip tamstai matesi,logiska isvada kad paciam problemu su galva perdaug. O kad isvyt kiaule is namu galima ir susivienyt. Ir tai dar kart patvirtina fakta,kad tamsta esat brudas kokiu reta!

  • Kvazimodas

   ❓ ➡ 🙄 💡 👿 😥 ❓
   Tai sakote pasauli dauguma protaucjanciu, net civilizuotam pasauli… O Anyksciuose ES lesomis suformuotoje draugijoje ir jos sukurtoje atrankoje, tai ko gero protu protai susirinke. O as ir nesuprasdavau , kadangi silpno proto, is kur tiek siame kraste protu matuotoju 🙂 Ir dar didziuoju MES vardu….

   Na dabar aisku, vienybeje jusu JEGYTE, kaip Leninas moke, didziuoju MES vardu. O ka darysite ponuliai kai Azijatai ateis su tokia vienybe? Jiems sokiais gerkliu neuzkisi… Bet maza ka…..

   • Kvazimodas

    ❓ ➡ 🙄 💡 👿 😥 ❓
    Ir pasakosiu dauguma jusu lojikai Anykscisai ne jusu namai. Dauguma turite stribu saknis cia. Atsiprasau bet tai tiesa… O va Tubio saknys kaip bebuve senbuvio. Tiesiog juokinga buvo skaityt kad net nezinote buvo ar ne Tubiai gerai zinomi Viesintose istremti. 🙂

 23. Kvazimodas

  ❓ ➡ 🙄 💡 👿 😥 ❓
  Kadangi lojimai nesibaigia, o tema su jais atejo i aklaviete, patys loja, patys aploti jauciasi.
  Reikia kazkaip vel paciam su savimi pasikalbeti. Tema apie politines barakudas buvo….. Maniau kad sulauksiu didelio diagnoziu antpludzio, bet buvo sutikta kaip nekeista ypatinga tyla. Taip ir likau nesuprates ar didele teisybi ar didele nesamone parasiau…

  Tai siandien vietoje lojimo gal apie SEKIMO TECHNOLOGIJAS. Vel tai gali buti tik mano poziuris ir galiu klysti. Apskritai nieko naujo neparasysiu ko jus nezinotumet ar nebutumet girdeje ar skaite, gal tik zmones
  neisivaizduoja ant kiek placiai tai naudojama. Seniai praejo tie tokie super sekliu laikai, siai dienai sekami absoliuciai visi. Praktiskai visi. Ir kai skaitau kad kazkas kazkam ikiso praeito amziaus reiskini kaip Blake, kuri ir nefektyvi ir sunkiai realizuojama ir reikalauja dideliu finansu bei zmoniu kiekio tai realizuoti.
  Tai kai as Kvazimodas skaitau, kad kazkas kazkam ikisho blake, tai nesuprantu ar cia taip zmones kvailina, ar ta Blake tik po visko pakisho, kad paslepti realijas. 🙂

  Visi sekimai sniukstinejimai susideda is 2 skirtingu tipu. Ir labai skirtingu tipu. 1 tipas tai zmogiskasis faktorius. Kaip bebuve be zmoniu nieko nepadarysi ir su siuo tipu geriausiai susipazine daugelis. Bet vel pasikartosiu tik daugelis neisivaizduoja ju mashtabu. Kai daugelis partiju keicia vadovus, gal pavaduotojus. Tai viena partija kaip skeriu istaigas istaigeles primeciusi “savu” klierku. Sia tendencija ji isvyste gana apdairiai nuo nepriklausomybes pradzios. Sie klierkai neuzima svarbias pareigas. Daznai netraukia net tik skyriaus virsininku bet ir valstybes tarnautojo statuso. Elementarus vyresnieji ar siaip specialistai. Bet ju tiek daug. Ir jie vieni kitus rekomenduoja i darbo vietas. Jie skiriasi nuo svogerio respublikos tuom, kad tai dazniausiai iskirtiniai “partiniai” klierkai. Ir jie tampa ypac naudingi kai politine grupuote atsiduria opozicijoje.
  Nes kaip sakoma kai virsta medziai, zole lieka. Va sitie saldus sraigteliai, daznai labai paslaugus ir niekad niekam pikto zodzio nepasako, atliekantis kad ir smulkias informavimo uzduoteles, valstybes mastu tampa didziule jega. Na gal tai banalybe, bet daznai apie juos uzmirstama,

  Na ir antras tipas technologinis. Si diena nuo “Blakiu” laiku atgyvenusi todel, kad siai dienai kuo puikiausios galimybes sekti zmogu ne esamuoju laiku o butuoju. Tai labai didele revoliucija. Tarkim jus iki sios dienos niekam neuzkliuvote niekam nebuvote idomus o staiga kazkam jusu prireike. Ir siai dienai labai dideles galimybes susipazinti su jusu veikla ne vien tik oficialiu dokumentu pagalba. Jie beje butu kaip ir prie pirmo tipo.

  O sekimo technologijos kaip bebutu keista prasidejo nuo kenksmingu programu. Tai vadinamu trojos arkliu.
  Ir ju tarpe buvo tokios programos kurios be vartotojo zinios kopijuodavo kompiuterio ekrano turini ir siusdavo ji trojos arkio seimininkui. Tai buvo ir siaip tokia mazyte snipinejimo galimybe arba hakeriai tokiu budu bandydavo isgauti bankiniu pasijungimu informacija.

  Veliau tokios atrodytu nekaltos programytes virto korporaciju poreikiu. Kazkodel korporaciju vadovai norejo zinoti ka veikia ju darbuotojai darbo metu. Tame daug buvo gincu, spaudoje. Teiseta, neteiseta. Pazeidziamos zmogaus teises ar ne. Bet galiu pastebeti korporaciju vadovai tokias programas idiegdavo masiskai. Kas idomu to reikalo uzsimane ir sventos zemes valstybiniu istaigu vadai. Tiksliai nepamenu gal 15 metu atgal ar daugiau. vienos istaigos vade net gana grubiai reikalavo idiegti istaigos tinkle tokia galimybe. Tai ne tik kad morales reikalas. Tokios programos gremezdiskos. tinklo daro nestabilu ir nei vienas nors kiek su savim nesusipykes administratorius to nedarys ir nedare. Bet keite administratoriai vienas kita, kol atsirado tas paslaugus. Saldus. O veidukas kaip pas kunygeli ir tai realizavo su visomis pasekmemis. Bet tokie paliepimai visada zodiniai ir neturi jokios juridines galios.

  Veliau atsirsado smartphonai…. Patys moka didziausius pinigus, kad nesiotusi diena nakti pacia tobuliausia blake pasauli. Kokios jums dar cia papildomos blakes reikalingos. Ir sioje vietoje prasideda informacijos kopijavimas ir archyvavimas. Kopijuojama tekstine informacija i archyvus, bet gal ne visi isivaizduoja mastabus. Siai dienai nera problemos su duomenu talpyklomis. Todel nesunkiai galime kopijuoti vartotojo navigacines sistemos parodymus, ar vieta pagal paslaugu tiekeju bokstus, kas nera taip tikslu… SMS zinutes. Skambuciu isklotines. Bet tai dar ne viskas. Siai dienai ateina i pagalba dar ir STT… Nesibaiminkite ne tas musu garsusis Lietuviskasis STT.. Tai Speech TO Text technologija. Kuri garsa, tuo paciu GSM tinklais peduodama garsa vercia i teksta. Kas idomu Lietuviskas STT veikia kartais tobuliau nei TTS. Atvirkstinis varijantas. Kai tekstas verciamas i garsa kalba. Susidaro vaizdas kad vaikinai anapus informacinio laido labiau linke klausyti nei kalbeti. Taigi sioje vietoje matysime IT zargonu vadinamas stringas suteiks neribotas galimybes.

  Toliau dar ne viskas. Paprastai kopijuojami socialiniai tinklai. Ir kodel ten zmones leidzia laika…. Atrodytu kam kopijuoti tokius didziulius duomenu masyvus, jei jie ir taip yra internete ziurek kiek nori. Bet kaip matysim toliau tai reikalinga. Beje socialiniai tinklai vieni riboja, kiti draudzia kopijavimo galimybes, o kiti atviri viskam…

  Na ir aisku video kameros. Kavinese kavinelese. Gatvese gatvelese. Kaip matome net gyventojai kvieciami asmenines kameras pajungti. Tai ir gana vertinga informacija….
  ——————————————————————-
  Ir ka mes turime. Gyveno gyveno toks Petras Petraitis, niekam niekad neuzkliuvo ir staiga sumaste eiti i rinkimus. Mero posta uzimti ir mina jis nuospauda ne tiems kam reikia ir ne ten kur reikia. Ir ka mes galime apie Petra Petraiti suzinoti is praeities.

  1 Klierkai. Is karto bus pramusta informacija tiesiogine is darbovietes. Kas kaip su kuom.
  Ir kur tas Petras petraitis save galejo fiksuoti vardinu dar karta:

  1 Darbovietes kompiuteriu sekimo programos archyve.
  2 Telefonu pokalbiai, SMS. Navigacijos duomenys. Socialiniai tinklai. Video kameru archyvai. Visur ten Petras Petraitis galejo buti fiksuotas ir kol kas tai neduoda jokios informacijos. Visiskai jokios. Nes tai didziulis savartynas savartyne ir tam kad kazka isgauti reikalingas milziniski darbo jegos istekliai.

  Ir sioje vietoje ateina i pagalba dar viena technologija. IT zargonu vadinama stringu parsingas. Tai tiesiog tekstines informacijos analitiniai robotai. Jie veikia labai panasiai kaip interneto paiesku varikliu robotai. Ir visiems gerai pazistamas populiarusis GOOGLE. Tiesiog tai kompiuterine programa kuri automatiskai ropoja per visa ta informacini savartyna ir bando isgauti tam tikras zinias. Paprastai tokie robotai turi keliu pakopu uzduotis. Is pradziu atrenka prelimenaria informacija, po to is jos atsijojama dar kita. Kol
  pagaliau lieka tarsi mene sarzas. Robotai gali naudoti priklausomai nuo savo sudetingumo, gana sudetingas ir primityvias uzklausas. Pvz tokios uzklausos per informacini masyva kaip KACIUK, MAZUTI. AS TAIP PAT TAVES PASIILGAU gali buti gana informatyvios. Ir gali buti gana sudetingos. Kai robotas sudaro tariamas kombinacijas su kitais zmonemis ir analizuoja pagal siu zmoniu duomenis tikimybes ir prognozes.

  Na ir pacios sudetingiausios technologijos plus sugeba robotizuoti veido atpazinimo technologijas kaviniu ir gatviu video kameru sukauptuose archyvuose. Tarkim jei robotas isanalizuoja kad du veikejai susitiko tam tikroje kavineje ir po to isjunge telefonus kalbejosi apie naujausias oro prognozes, gali pasijungti ne tik turimos dienos vaizdine medziaga ir pagal veido atpazinimo technologijas ieskoti informacijos video archyve, bet ir bet kuriose kituose kaviniu vaizdines medziagos archyvuose. Sieti automatiskai siu zmoniu veidus su kitais veidais . Tarkim jei robotas neranda nieko idomaus analizuodamas Petro Petraicio asmeninius archyvus ir su jais sietinais zmonemis, robotas gali “prisikabinti” prie
  papildomu veidu pagal veido atpazinimo technologijas ir analizuodamas ju informacija gali rasti daug ka ir idomaus kas vienokia ar kitokia forma bus leptelta Petro Petraicio adresu.

  Aisku as cia nusvieciau gana maksimaliai. Bet siai dienai technologijos gali gana lengvai analizuoti taip placiai informacija su minimaliu zmoniu skaiciumi. Sioje plotmeje idomiausiai buvo pazenge Kinai. Jie prie informaciniu robotu kas sumineta pajunge dar giminiu geneologinius medzius, pirkimo pardavimo informacija ir oficialiai deklaruota bei numatoma nedeklaruotu pajamu analize giminiu geneologiniuose medziuose. Tai buvo jau gana dideli apkrovimai ir jie ta reikala berods buvo pajunge i neuoroninius tinklus o ju informaciniai robotai turejo gana isvystyta dirbtinio intelekto technologija.
  Tik atrodo kad Kinai si reikala uzdare. Nes net Kinijoje kai tie robotai pavare komunistu partijos prognozuojamu nesvariu darbeliu analize per giminiu geneologinius medzius, taip gavosi kad komunistu partijos elitas patys save turejo prie sienos pastatyti ir susisaudyti.
  _________________________________________
  Bet jus man gerbiamieji paaiskinkinkit kokios dar akmens amziaus blakes siai dienai prie tokiu galimybiu. Ka kas nori apkvailinti. O ateiti vaduku kedes kurios prieina prie tokiu techologiju vadovavimo ir priejimo galimybiu,gali buti siektinos dar labiau.

  Bet lojiku siai dienai aiskinami, kurie ant varguoliu vargo, skurdo ir naikinimo uzauge, kuriuos nors bande kazkas nors kiek apginti, tai tie zmones net ne lojikai. O vistos su lojanciais snapais :). Bet save vadina didziuoju MES protu.

 24. Kažkaip Tubis ir nesuprato, kodėl jis buvo atstumtas, ir kodėl prieš jį dauguma balsavo. Kaltos kregždutės? O gal paties nesugyvenamas charakteris, policiniai valdymo metodai, galop pakliuvimas į STT akiratį.

 25. Kvazimodas

  ❓ ➡ 🙄 💡 👿 😥 ❓
  Man susidaro vaizdas, kad dauguma visai “neisikerta” kokioje valstybeje gyvena. Visai kuku.
  Jus ta dauguma formuojate kaip kokia merga kaimo lygio sokiuose, kurios bernas su kita isejo. Susimetem, atkersijom. Kas jums SAVIVALDA senmergiu ir senberniu sokiai? Kad keli asmenys daugumos nuomone reiskia. Ta nuomone buvo akivaizdziai sufabrikuota ir dar be jokios fantazijos.

  As asmeniskai ziniasklaidos isskyrus rajonine praktiskai is vis neskaitau. Bet cia komentatore buvo ikelusi Lryto laida su tokia pat Druskininku scenarijum. Arba panasiu. Tik veikejai susipainioje kad ne tam kraste reikala uzsuko. Ne Anyksciuose kur didziausias malonumas kai kaimyno stogas dega, o pas dzukelius. Kur pas juos vis dar gyvas reikalas i nelaime su uzuojauta atjauta reguoti, ne taip kaip pas mus ,. au au au … Tai reitingus ten tik sukele.

  Tai kas man toje laidoje uzkliuvo tai bandymas aiskintis. Visu pirma kai moteriske bando aiskinti kad tai visai ne su rinkimais susijes reikalas. Kad dirbo savo darba. As vien is procesu logikos zinau. Bet koki procesa nagrinejant ar jis dirbtinai sukeltas ir desningas ar atsitiktinis taip ir tikrinamas DESNINGUMAS.
  Is pradziu tikrinamas masiskumas. Po to laikas. Dabar moteriske bando irodyti kad taip masiskai atlikti procesai praktiskai tokiu pat laiku visiskai atsitiktiniai ir nesusije. Dar tokiu nekaltu veideliu kaip zmones nesupranta…

  Na kai isdestyti faktai laidoje kalba patys apie save, pradedama aiskintis priezastis. Net tokios minkles kas kokia kietesne shcema pavardziu zino is praeities. Bet tai ponai tik simptomai. Tas pats aiskintis kodel blondinei skauda galva. Ir cia Matulaitis visai teisingai pastebejes kad jau visai susipainiota schemose pereina i praeiti ir bando ieskoti atsakymu joje. Kad daug logikos nebuta ir Kedzio byloje. Kad jau daug anksciau teisine sistema turejo spragu kurios burbulas tik dabar sprogo…

  Bet tai visgi dalyviai neperejo i realu analitini mastyma. Principu mastyma. Jie vis tiek atsakymu ieskojo per autoritarine prizme. Ieskojo kaltu pavardziu ir tame visiskai susipainiojo. Tik Druskininku meras is vis nesivele i narpliojimus ir isdeste ne pozicija o faktus pagal kuriuos jis susidure asmeniskai. Aisku tiesa izvelgi apskritai sudetinga. Bet net jei imti, kad laidoje faktai lazda perlenkta kelis kart, siu rinkimu siu procesu mastabai pranoksta bet kokias isivaizduojamas sveiko proto ribas.

  Ir dabar siai dienai visame siame kontekste musu lojikai. Kas jie tokie visame kontekste. Ar jie bent nutuokia ES lesu istroske kas laukia tos Lietuveles ateiti su ju taip vadinama “Chata”. Tipo jie namuose, o visi kiti sveciai. tipo i emigracija dumti ar kaip? As turiu galvoje komentatorius lojikus kurie net po rinkimu negali sustoti. Is inercijos AU AU AU. AU AU AU…

  Stai si laida is LRyto. Tik motyvas Druskininku bet labai panasus:
  https://tv.lrytas.lt/laidos/nuoga-tiesa/2019/03/05/news/nuoga-tiesa-2019-03-04-9468435/

 26. koks skirtumas kokios spalvos kregždutės? Svarbu Tubio nebebus Anyksciuos…

  • Kvazimodas

   ❓ ➡ 🙄 💡 👿 😥 ❓
   O dar vienas socialinis sluoksnis, kuris galvoja kad sventai zemei sokiai ir dainos su turistais is didmiesciu be jokiu tabu, atseis musu tautai be jokiu pasekmiu. Na buna suriu veltui, ne pelekautuose….
   Ar man rasyti dar viena paklode, ka as galvoju apie krasto svietimo sistema. Nors ten kur moteriski kolektyvai be Froidiskos analitines izvalgos niekaip ir ne per kur. O dar shali kame populiarus sunkiai nusakomos lyties personazai, sios personos ant tiek pakyletos nuo zemes, kad is padangiu su perkunais ir zaibais virstantis atgal ivairiausi skandalais, patys uz save kalba…. 🙂

   O neatrodo chebryte, na ta pakyletoji Aukstoji rase, kuri be jokiu stabdziu valde rajona kelis desimtmecius, kad jus nesate tautos nuomone. As suprantu jus kad jauciates aristokratais, o ne aristokratijos karikatura. Bet jus nesate TAUTOS NUOMONE…

   O is kur jus man pasakykite tauta . 22 000 rinkeju gali zinoti koks tas Tubis. As kalbu pvz principais. Ir matau aiskinant tokius cudus, lyg zeme butu plokscia ir ji laikoma Anyksciu aukstosios rases banginiu. Ir kur tai rajono daugumai kuria vis cia lemenate zinoti koks Tubis. As pvz nezinau, nei asmeniskai nei dar kaip.
   O jus sakote dauguma 22 000 zino. As bijociau i Anykscius uzsukt jei man kiekvienas politikas ranka paduotu. O dar jei asmenines pazintis. Kokie gali buti asmeniskumai jei fiziskai zmogaus niekaip neimanoma pazinti.

   Tai nori nenori persasi isvada. Kad zmogus sioks toks ir anoks, reiskia mazuma, visos tautos vardu. Kito varijanto as neturiu. Ir tai pagal jus vadinama DEMOKRATIJA ….

   Tai sudarykit Komisija is vienos ir kitos puses, po kelis zmones, vaziuokit ir klauskit kaimo mociuciu, dieduku koks tas buves Meras. Jie sakys sako kad kysininkas dar kazkas. Tai ka Aukstoji rase suformavo.

   Tai gal pas jumi chebryte ir kas su kuom miegoti turi, ir ta vadinama “dauguma” formuoja.

   Jusu beda kad jus laikote ZOMBIO gyvenima del babkiu daug aukstesne nei mirti, bet zmogumi. Zmogumi paciam pries save o ne pries kazka. Siai dienai mentalitetas toks, kad pries visuomene net i ana pasauli negali nesupurvintas iseiti. Bet patys pries save Zombiais nesijauciate, tokiame Cekoviskame futliare?

 27. VISADA SAKIAU,KAD LAIMEJO OBELEVICIUS IR TUBIS,O KITI ZIAURIAI KRITO UŽ MERYSTE….BET JIEMS SUNKU PRIPAŽINTI .KAS DEL KOMENTARU, TAI LAIKAS PAPILDYTI KOMITETO SASKAITA UŽ ŠMEIŽTĄ,NORETUSI VIEŠAI MATYTI KURIE ČIA TOKIE ERELIAI.

 28. gal metus neskaičiau Anykščių purvasklaidos, bet matau niekas nepasikeitė, komentatorių absoliuti dauguma de’Bilai, vienas kitas savo protu galvojantis… avinų banda eina pramintu takeliu į mėsos perdirbimo cechą ir nesuka galvos dėl ateities, svarbu dabar neišsiskirti ir bliauti bandoje su dauguma, nes dauguma gyvena ne dėl saves ir savo įsitikinimų, o dėl bandos, kur didžiausias rūpestis „ką kaimynai pagalvos“

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.