Krašto moksleiviai keliaus į Izraelį

Šiandien Anykščių rajono savivaldybėje lankėsi Izraelio ambasadorius Lietuvoje Amir Maimon, kuris susitiko su meru Kęstučiu Tubiu, Jono Biliūno, Svėdasų Juozo Tumo-Vaižganto ir Troškūnų Kazio Inčiūros gimnazijų moksleiviais.

Šio susitikimo tikslas buvo aptarti Izraelio ambasados Lietuvoje ir paties A. Maimon kovo 5–10 d. organizuojamos kelionės į Izraelį detales. Dalyvauti šioje kelionėje ambasadorius jau kiek anksčiau pakvietė ir 8 Anykščių rajono moksleivius.
Ambasadoriaus teigimu, ši kelionė jam – tai svajonės išsipildymas, kuris padės kurti Lietuvą ir Izraelį sujungsiantį tiltą.
Drauge su 8 moksleiviais ir jų kuratore iš Anykščių rajono į Izraelį taip pat keliaus moksleiviai ir jų kuratoriai iš Švenčionių, Kupiškio, Kėdainių ir Elektrėnų. Kelionės metu moksleiviai ne tik aplankys Tel Avivą, Jeruzalę, bet ir susitiks su Vilniaus namų „Vilna house“ išeivių iš Vilniaus bendruomene, Atidim gimnazijos Holono miesto moksleiviais ir mokytojais, dalyvaus įvairiose kultūrinėse programose.
Primename, kad praėjusių metų balandį Anykščiuose pirmą kartą lankęsis ambasadorius A. Maimon taip pat viešėjo ir Anykščių J. Biliūno gimnazijoje. Balandžio 21 d. Vilniaus rajone, netoli Rukainių, Anykščių rajono savivaldybės meras K. Tubis ir J. Biliūno gimnazijos moksleiviai prisidėjo prie Izraelio ambasados Lietuvoje inicijuotos akcijos Izraelio ir Lietuvos diplomatinių santykių užmezgimo 25-ąsias metines pažymėti pasodinant ąžuolų giraitę. Jai buvo suteiktas Izraelitos vardas.

Anykščių r. savivaldybės informacija

3 Komentarai

  1. Žydu Mossadas t.y žvalgyba dirba iš tolo, pradeda verbuot jau vaikais bunant, draugai gi mat atsirado- kuo toliau nuo tokiu. Padorus žmones su jais net nesisveikina. Patarciau tevams – tegu pabuna vaikeliai namuose, nes tikriausiai gabiausius atsirinko, kaip sakoma su perspektyva i prieki.

  2. Papildau. Ne taip seniai Izraelio pasiuntinys kalbedamas Lietuvos respublikos seime išsake savo valstybes nuomone apie lietuvius, nejaugi esate tokie naivus ir galvojate, kad ši nuomone pasikeite ir jus staiga patapote jiems draugais. Ne ir dar karta ne.

  3. Labai prajuokinot.. 😀

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.