Kraštui kelia pavojų?

Anykštėnų balsų besitikintis ir pagal socdemų sąrašą į Seimą dar vienai kadencijai prasibrauti ketinantis Bronius Bradauskas gyventojų vertinamas dviprasmiškai. Ypač daug klaustukų jis kelia su medžioklėmis susijusiems asmenims.
Prieš palikdamas šios kadencijos Seimą, B. Bradauskas dar siekia įteisinti medžioklę su naktinio matymo prietaisais. Tuo tarpu Aplinkos ministerija ir gyvūnų teisių apsaugos organizacijos aršiai piktinasi tokiu sprendimu ir tikina, jog tai miškus pavers skerdyklomis.
Tačiau Anykščių rajone gali prasidėti ir dar rimtesni dalykai. Debeikių apylinkėse tarp medžiotojų ir vietos ūkininkų bei verslininkų ir taip vyksta nepaskelbtas karas. Naktinėjimas sutaikikliais paaštrintų ir taip įkaitusia atmosferą. Vietoj to, kad pasistengtų sutaikyti tuos pačius vyrus, kurių balsų tikisi per rinkimus, senas politikos vilkas jiems į rankas bruka dar pavojingesnius ginklus.
Apie tai, jog nesutariančius medžiotojus galėtų priversti kalbėtis būtent B. Bradauskas, o ne kas kitas, yra užsiminęs ne vienas krašto politikas. Tačiau dabar jau yra ir abejojančių.
„Dėl debeikiečių – tai ten situacija greit nepasikeis. Geros žinios iš tų kraštų nepasiekia. Yra deklaruojami geri ketinimai ir tiek. Noro pasišnekėti – nėra. Ir joks B. Bradauskas tam nepadarys įtakos“, – teigė Medžiotojų ir žvejų draugijos Anykščių skyriaus valdybos pirmininkas Rimantas Pečkus.
Pirmininkas taip pat palaiko B. Bradausko siūlymą – įteisinti naktinius optinius taikiklius. Neva, jie leistų lengviau atskirti pateles, be to, mažėtų tikimybė paleisti sužeistą gyvūną. R. Pečkaus teigimu, ši priemonė užtikrintų efektyvesnę kovą su afrikiniu kiaulių maru.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.