Koronavirusas nustatytas iš Švedijos grįžusiam anykštėnui

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) Vilniaus departamento Užkrečiamųjų ligų valdymo skyriaus vedėja Ginreta Megelinskienė pranešė, kad iš 7 patvirtintų naujų koronaviruso atvejų po 1 nustatyta Klaipėdos ir Utenos, 2 Kauno ir 3 Vilniaus apskrityse. Iš šių atvejų net penki – įvežtiniai.

Iš Švedijos birželio 28 dieną grįžę du vyrai dirbo šios šalies įmonėse. Asmenys keltu iš Švedijos grįžo į Ventspilį Latvijoje, vėliau vienas automobiliu parvažiavo į Klaipėdą, kitas – į Anykščių rajoną. Nė vienas ligos simptomų nejautė, abiem koronavirusas patvirtintas profilaktinių patikrinimų metu.

Anykščių rajono gyventojas tarnyboms pranešė, kad izoliavosi vienas, todėl artimų kontaktų su  niekuo neturi.  Aiškinamasi, su kuo anykštėnas turėjo kontaktų prieš saviizoliaciją.

NYKŠČIAI

25 komentarai

 1. Va tai tau ir Švedija...

  Važiavo pinigų, o parsivežė virusą. Gal gi žmogus pasveiks? Gal neužsikrės nei jo šeimos nariai, nei kaimynai…

 2. At Tikrai ?

  Nelabai tiketina .Ar jūs savo tarpe pažystamu ,turit su korona sergančiu ? Atsiliepkit ,nes atrodo tik skaičiai.Ar Vaigino palapine tuščia stovi dar ar marijonai dovanota ?

  • Ką čia paistai…

  • o savo pažįstamų tarpe daug sergančių triperiu ar sifiliu žinai? Ir jei nežinai, vadinasi, šių ligų ir nėr ant svieto? savo akivaizdų marazmą galėtum ir nepropaguoti… :DDDD

   • Nei sifiliui nei triperiu pandemijos neskelbia ir ekonomikos nezlugdo del siu ligu. O korono kuria nieks neserga ant tiek madinga kad viskas dzin, nei gydyti zmoniu nuo kitu ligu nereikia nei nieko, tik koronos visi laukia

 3. ….reik gi skaiciukus priaaugint,daugiau bapkiu praplaut reik….besimtominis ha, ha

  • Kodel čia reik juoktis. Būna visko. In

   • Taip ,buna ir komediju,o kodel negaliu juoktis…argi ir jus ta nesamone tikit….jus tik pamastykit primestu mums tuo corona virusu , o kitu ligu nera…kitu ligu nereik ir gydit. Nebesigirdi ir grypo primete coronai,ir tt. O is coronos kazkas labai pelnasi,o kiti skursta.

    • Tu tik ką laimėjai durniausio komentaro konkurse! Premija – nemokama kremacija Kėdainių krematoriume, kai kanopas nuo Covid 19 tu nukratysi.

 4. blyn, uždrausti pagaliau reikia visokiems bastūnams po mėšlinus užsienius trankytis . Iš vėl mums visokio š ū d o priveža.

  • Gal ir tiesa, bet dalis mūsiškių ten gyvena ir dirba. Ne turistauja iš neturėjimo, ką veikti.

  • Sedek bl ir tylek patriote, zmones uzsieni gyvena ir atostogauja, jeigu tau kazkas nepatinka uzsimauk skafandra ant galvos, atsirado mat sviego lygintojas kuris toliau ruso siknos nemates…

 5. ANYKŠTIETĖ

  Kažin tas žmogutis tikriausiai izoliavosi.Kaip gi taip gal nevaikščiojo niekur ir neužkrėtė miestelėnų.Kol nesusidūrėt su šia liga tai jums juokas ima.

 6. liuncyperis

  buvo buvo mieste
  norfoj
  visiem dabar anykciam amen
  💀

 7. Jo jo, visa Norfa apkrėsta dabar.

 8. rimasonaigvidaiedregviliusraimonda ir dovileerumasgiszolvirgisgavidaRenvileataiviletazydrunasaudriuszinavirgijovesjooncebroAisteneritanviliusaslinance

  Maziau panikos .gal viskas bus gerai.va palangoj baisoka.ten visokio plauko is visu pakrasciu.ir zmogus prie zmogaus.

 9. Keista ta korona…drabužių mažas parduotuves buvo uždare,bet Maksimoje,Norfoje skyriai atidaryti drabužių. Kur maži verslai – ten tik užsikrėsti galima 😆
  Balsavimo bilietus dalina už ačiū,bet kaules pirkite po 1.50e😷
  Žmogus ligonineje mirė…klausia ar galite pasirašyti,kad nuo koronos 🤔

 10. pensininke

  jei neturi kur pinigu det kad vazineja po uzsienius tai tegu bomzam atiduoda bus daugiau naudos o dabar tik koronu atveza uzkniso debilai arba jei isvare tegu ten irsedi

 11. Dziaugiuosi, kad i si pasauli jau nebe pirma karta atejo KORONA

  Turiu pazistama as eni kuris “serga” korona virusu. Dirbo Anglijoje. Grizo atostogu namo, pas seima. Jam buvo paimtas megimelis profilaktiskai tik grizus. Po keliu dienu, be bunant su seima gavo zinute, jog patvirtinta – serga. Na ka gi, reikejo uzsidaryti vienam. Seimos nariai su juo buvo kelias dienas, tad taip pat pasidare tyrima po patvirtinimo serganciojo. Jie gavo atsakyma, jog neigiami – neserga. Asmuo, kuris sirgo uzsidare savo sode vienas… pradejo mastyti, kad nei kosyja nei sloga.. niekas… jautesi puikiai. Nusprende, kad jam neuztenga zinutes telefone, jog serga, jam reikia patvirtinancio lapo, kas tyre, kur kas kaip… deja, to jam suteikti negalejo. Pradejo manyti, kad gal tikrai del statistikos cia viskas, kvaileli ikis koki tik ka grizusi is kitos salies.. juk seima neuzsikrete nors kelias dienas glaudziai bendravo. Po savaites seima vel pakartojo testa.. neigiamas.. pas serganti korona, kaip tycia – lygiai po 14 dienu dingo virusas po pakartotino testo. Keista.. tai gi, kaikurie dalykai vercia susimastyti. Pazistu ne tik si asmeni o dar kelis, kurie neva serga. Turiu ir labai artima asmeni savo rate, kuris turi rimta liga susyjusi su plauciais.. jis zino kuo serga ir tai nebuvo ligos pradzia, su liga gyvena jau ne vienerius metus.. deja, gavo zinute i telefona, jog serga korona virusu. Juokinga, zinot kodel? Todel, kad apie ta zmogu rase straipsniai, jog jis galimai bega nuo atsakomybes ir serga korona – dingo. Sis asmuo grizo i sali, kurioje ilga laika dirbo, gyveno. Grizes ten pasidare testa. Neserga korona virusu taciau pamate paumejusia jo liga susyjusia su plauciais.. pagulde i ligonine, bet galejo gydytis namie, taciau jam reikejo prieziuros 24h per para. Tikiu, kad virusas yra, bet jis silpnas. Galbut daug musu ji jau persirgome. Kodel senyvo amziaus zmoniems jis yra pavojingas? Aplamai, bet koks virusas, gripas ir t.t. senyvo amziaus zmoniems yra pavojingi, nes ju imunitetas silpnas, plius, jie ir taip turi daug ligu, kurios yra rimtos ir ju “deka” nepakeltu kokio persalymo joks senjoras. Mastykite zmones mieli. O kuo gerai sis virusas, kaip “Korona”, nes pagaliau zmones ismoko plautis dazniau rankas, neciupineti visko, nes ne tik korona gali uzsikresti. Bukite higieniski visi.

 12. Skaičiau, kad pacientei darė 4 ar 5 tyrimus, neigiami buvo. Po mirties nustatė covid 19. Toks tyrimų tikslumas.

 13. Viešpatie Aukščiausias, nei sąžinės Pasauly, nieko nebėra…nežinia kur tiesa kur melas…Korona nepamokė, ko dar tikėtis iš Visatos… baisu. Žnonės, nors dabar susimąstykit, be Dievo einam pražūtin

 14. Yra gripo epidemija ,kuri visada būdavo ,o čia sukurta teorija tam kad sunaikint mažus verslus,o ju vietoj ikišt monopoliju tinklus,,,siekiama ibaugint žmones ,veliau ale skiepais suskiepyt ,,t,y sučipuot ,,,pakeist mastysena ir gyvent pagal bandos instinktus,klausyt nesigilinant ..

 15. Šetonas užvalde

  Pasauli pradejo valdyt šetonas ,ta matom kasdien ,žudynes,prievarta ,pinigai visagaliai ,saźines jausmas dingęs,visiškas nesiskaitymas su vyresniais,o atsakingumo nulis .Pradekim melstis ,atsisukim i Dievo puse ,susimastykim,kad be tikejimo neišgyvensim .

 16. As tai kas tik nesioja kaukes tam uzdeciau tukstantynes baudas.Kokio galima but naivimo,kad tiket tokiom nesamuonem😈😈😈.Kvailiai.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.